Pokój dla małego i nieco starszego dziecka

Pokój naszych pociech to miejsce szczególne – ich oaza, w której mogą skryć się przed całym światem, oddać swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Ważne, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą chętnie wracać.

Marka Dekoria.pl to producent najwyższej klasy tekstyliów domowych, które przydadzą się w każdym wnętrzu. W swoim bogatym asortymencie posiada poszewki na poduszki, obrusy, serwetki, zasłony, rolety, pufy oraz wiele innych przydatnych i gustownych dodatków. W ofercie znajdują się także dwie specjalne kolekcje: Aquarium – dedykowana naszym najmłodszym pociechom oraz Comics – skierowana do najmodniejszych nastolatków.

Świat głębin

Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują ciągłej stymulacji – najlepsza i najskuteczniejsza jest stymulacja wzrokowa. Odpowiednie urządzenie pokoju dziecięcego, zastosowanie właściwych barw i motywów może pomóc jego małemu mieszkańcowi w rozwoju wyobraźni, wrażliwości i poczucia piękna. Ma także niebywały wpływ na jego samopoczucie. Urządzenie pokoiku w ciepłych, jasnych kolorach sprawi, że będzie się on kojarzył dziecku z radością i szczęściem.

kolekcja pokoj dziecka

Kolekcja Aquarium Fot.: Dekoria.pl

Specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszych domów Dekoria.pl przygotowała kolekcję tekstyliów Aquarium. To zestaw dodatków w trzech kolorach – słonecznym żółtym, morskim błękicie i lukrowym różu. Zarówno małe księżniczki, jak i przyszli strażacy i policjanci pokochają swoje nowe poduszki, zasłony, siedziska i rolety. W skład kolekcji wchodzi 9 tkanin w 3 koordynatach – w drobną krateczkę oraz małe i duże żyjątka wodne. Ryby i ośmiorniczki na pewno staną się ulubieńcami naszych dzieci, a podwodny świat oczaruje je swoimi tajemnicami!

rozowy pokoj

Kolekcja Aquarium Fot.: Dekoria.pl

Moda na komiks

Pokój nastolatka to jego twierdza. To właśnie tam zaprasza znajomych i spędza większą część dnia. Pokój musi być funkcjonalny, ale też modny, żeby móc się nim pochwalić przed kolegami. Dodatkowo – musi być urządzony w taki sposób, aby wystrój się szybko nie „przeterminował” względem obowiązujących trendów.

komiks

Kolekcja Comics Fot.: Dekoria.pl

Dekoria.pl znalazła świetne rozwiązanie, które spodoba się każdemu młodemu człowiekowi – czarno-biała kolekcja Comics łączy w sobie styl i prostotę. Dodatki świetnie kontrastują z innymi kolorami, więc wystarczy nawet siedzisko i kilka poduszek, aby nadać pokojowi nowego charakteru. Historyjka obrazkowa będzie miłą odmianą dla wszystkich znudzonych nastolatków, którzy dość mają zasłonek w misie i kwiaty. I na pewno nie wyjdzie z mody za miesiąc! Komiks w każdej postaci jest teraz najmodniejszym motywem na całym świecie – od Chin po Finlandię! Teraz także w Polsce!

pufa1

Kolekcja Comics Fot.: Dekoria.pl

One Response

  1. Kelly 14 września 2011

Leave a Reply