Pomysłowe archiwum domowych dokumentów

Nie płacisz rachunków na czas, bo ciągle gdzieś je gubisz? Zawsze masz problem ze znalezieniem paszportu przed wyjazdem za granicę? mBox to nowość na polskim rynku, która pomoże Ci stworzyć Twoje własne archiwum z prostym dostępem do najważniejszych dokumentów. Posegregujesz je w spójny, logiczny sposób i nareszcie na zawsze pożegnasz bałagan w swoich dokumentach.

mBox to nowy, kompleksowy sposób na utrzymanie porządku w domowych rachunkach i dokumentach. Został on podzielony na sześć głównych zakładek: Twój Dom, Finanse i Podatki, Kariera i Edukacja, Zdrowie, Zakupy i Dokumenty Osobiste. Dzięki temu, w jednym miejscu można przechowywać wszelkie rachunki domowe, gwarancje i paragony zakupowe, pełną dokumentacje finansową, dokumenty dotyczące edukacji i kariery zawodowej czy kluczowe dokumenty osobiste, jak paszporty i akty urodzenia. Każda z zakładek mBox’a zawiera czytelny opis dokumentów, jakie należy w niej przechowywać oraz praktyczne porady dotyczące archiwizacji dokumentów. Całość umieszczona jest  w użytecznym i atrakcyjnym wizualnie opakowaniu zbiorczym.

mbox 2

Największą korzyścią związaną z użytkowaniem mBox’a jest możliwość stworzenia własnego, domowego archiwum z łatwym dostępem do najważniejszych dokumentów. Segreguje się je, przyporządkowując do jednej z poniższych kategorii:

  • “Twój Dom” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów i umów ubezpieczeniowych dotyczących domu, rachunków domowych, opłat czynszowych czy podatków od nieruchomości.
  • “Finanse i Podatki” – ta zakładka służy z kolei do przechowywania wszelkich dokumentów finansowych, takich jak roczne zeznania podatkowe, umowy i ubezpieczenia planów finansowych, korespondencja bankowa.
  • “Kariera i Edukacja” – to miejsce przechowywania dyplomów ukończonych szkół, umów o pracę i świadectw pracy, potwierdzeń odbytych kursów czy uzyskanych certyfikatów.
  • “Zakupy” – tutaj możemy przechowywać dokumenty, gwarancje i rachunki potwierdzające zakup: wyposażenia mieszkania, przedmiotów osobistych oraz sprzętów niezbędnych w codziennym życiu.
  • “Dokumenty Osobiste” – zakładka umożliwia przechowywanie dokumentów takich jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, hasła do portali internetowych, umowy osobiste itp.
  • “Zdrowie” – ta zakładka ułatwia kontrolę nad takimi dokumentami jak: książeczki zdrowia, książeczki szczepień, wydruki potwierdzające status ubezpieczonego, skierowania lekarskie, wyniki badań, recepty.

mbox 4

mBox to nowość, zaprojektowana i w całości wyprodukowana w Polsce. Została stworzona, aby zwiększyć komfort codziennych czynności, związanych z zarządzaniem dokumentami domowymi. Jej zalety docenią zarówno osoby postrzegane jako roztrzepani bałaganiarze, jak i te przywiązujące dużą wagę do porządku. Koncepcja produktu jest chroniona prawem autorskim a znak towarowy został zastrzeżony na terenie całej Unii Europejskiej.

mbox 3

Leave a Reply