Stwórz stylowy pokój rodzinny

Rodzinny wystrój mieszkania wymaga odpowiedniego potraktowania już w fazie projektu. Niewątpliwie powinien charakteryzować się dużą funkcjonalnością. Odpowiednio przystosowany, stanie się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu. Z wykorzystaniem tkanin Dekorii urządzimy uniwersalne wnętrze dla każdego. Dekorując salon czy jadalnię, należy wziąć pod uwagę gusta przynajmniej kilku osób. Jeśli ma być to wnętrze rodzinne, ważne jest, by każdy z domowników czuł się w nim swobodnie. Dlatego, wybierając meble i kolorystykę, warto zdecydować się na produkty uniwersalne, w niezobowiązujących odcieniach, które de facto nadadzą mieszkaniu ponadczasowy wystrój.

Gdy dodamy kilka rodzinnych akcentów mieszkanie nabierze przytulnej atmosfery. Mogą to być wspólne fotografie czy stare pamiątki wyeksponowane na szafkach czy ścianach. Niezastąpione okażą się także firany i zasłony w jasnych odcieniach, które nadadzą wnętrzu charakteru, jednocześnie łagodząc ostry i zimny wygląd pustych ścian. Upięte z pomysłem, ozdobią pomieszczenie,  dodatkowo świadcząc o kreatywności gospodarzy domu.

Warto pomyśleć także o wygodnych meblach, na których będziemy mogli wypocząć w gronie rodziny. Urządzając wspólną jadalnię, zatroszczmy się o duży i praktyczny stół, który przez lata będzie służył w czasie rodzinnych uroczystości. To właśnie takie rzeczy decydują o funkcjonalności pomieszczenia, które służyć ma nie tylko nam, ale także pozostałym domownikom.

Arcana i Microstyle z oferty Dekorii to dwie spośród wielu kolekcji idealnie nadających się do urządzenia przytulnego salonu czy uroczej jadalni. Tkaniny z kolekcji Arcana są lekkie, miękkie i dobrze się układają, dzięki czemu nadadzą pomieszczeniu eleganckiego wystroju. Dostępne w trzech deseniach z jednego koloru, pozwolą wykreować gustowne, monochromatyczne, a jednocześnie ciekawe wnętrze. Z kolei kolekcja Microstyle w dotyku przypomina strukturę zamszu. Występuje w bardzo bogatej kolorystyce, pozwalającej stworzyć pomysłowe i modne zestawienia dekoracyjne.

Rodzinne wnętrze charakteryzuje przede wszystkim przytulna atmosfera, jaką osiągniemy wybierając do dekoracji ciepłe odcienie tkanin. Dodatkowo rodzinne pamiątki ożywią klimat panujący w mieszkaniu, każdego dnia przywołując miłe wspomnienia.

pokoj dzienny

Kolekcja Microstyle od Dekorii

wystroj salonu

Kolekcja Arcana od Dekorii

aranzacja salonu

Kolekcja Arcana od Dekorii

Leave a Reply