Szafki kuchenne: nowoczesny system podblatowy

System przechowywania DISPENSA nasz bestseller, który cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów, stale rozwija się. Właśnie został wprowadzony na rynek system do szafki podblatowej DISPENSA Junior, który jest rozszerzeniem gamy produktów tej rodziny.

szafki kuchenne nowoczesny system podblatowy 1

Szafki DISPENSA JUNIOR od PEKA

Nowe szafki DISPENSA Junior są dostępne w szerokościach od 300 do 600 mm. Wewnątrz systemu można tworzyć dowolne kombinacje koszy z wyciągów DISPENSA i SLIM. Co więcej, system został tak skonstruowany, aby jego obsługa stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza.

szafki kuchenne nowoczesny system podblatowy 2

Szafki DISPENSA JUNIOR od PEKA

Perfekcyjne przechowywanie i organizacja to klucze do sukcesu w planowaniu kuchni. Najlepsza organizacja przechowywania to taka, w której przedmioty pokrewne znajdują się blisko siebie. Podzielenie wnętrza szafki na mniejsze powierzchnie sprzyja zachowaniu porządku i łatwemu odnajdywaniu niezbędnych produktów i przedmiotów. Dlatego został stworzony system pojemników Uboxx, kompatybilny zarówno z systemem DISPENSA, jaki i DISPENSA Junior. Uboxx zapewnia czystość, porządek i możliwość zachowania tematycznego ładu w produktach. Wystarczy jeden ruch ręką uruchamiający system DISPENSA i cała szafka wraz z zawartością jest natychmiast w zasięgu wzroku i pod ręką użytkownika. W ten sposób każdy może indywidualnie dopasować zawartość szafki zgodnie ze swoimi potrzebami.

szafki kuchenne nowoczesny system podblatowy 3

Szafki DISPENSA JUNIOR od PEKA

Pojemniki Uboxx służą perfekcyjnej organizacji i są oferowane w trzech różnych zestawach. Mogą być zawieszone na dowolnej cargo. Zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku, który można łatwo wyczyścić. Większe pojemniki zostały wyposażone w praktyczne przegródki. Są idealne do przechowywania np. butelek z olejem, octem czy napojów. Pojemniki są dostępne w różnych objętościach – od 1 l do 3.2 l i mogą pełnić określone funkcje, np.: pojemniki ze specjalnymi, wąskimi przegródkami służą do przechowywania noży, z przegródkami do przechowywania butelek czy pojemniki z pokrywką do przechowywania przypraw.

szafki kuchenne nowoczesny system podblatowy 4

Szafki DISPENSA JUNIOR od PEKA

System DISPENSA Junior odzwierciedla najwyższą technologiczną jakość: doskonały, płynny ruch szafek, delikatne wyhamowanie dzięki zastosowaniu rozwiązania SoftSTOPplus zapobiegające przewracaniu się produktów, dostęp z dwóch stron zapewniający doskonały przegląd zawartości, możliwość elastycznego planowania przestrzeni, nieskazitelne wykończenie, elegancki design – to wszystko stworzone zostało po to, aby spełnić oczekiwania i zadowolić klientów.

szafki kuchenne nowoczesny system podblatowy 5

Szafki DISPENSA JUNIOR od PEKA

Bez wątpienia największe zalety systemu DISPENSA Junior to:

  • Innowacyjny system organizacji zawartości szafki.
  • Możliwość zamieszczenia pojemników.
  • Możliwość tworzenia dowolnych zestawów i kombinacji koszyków.
  • Możliwość  wymiany akcesoriów do przechowywania w ramach systemów DISPENSA i DISPENSA Junior.
  • Modułowość, elastyczność, indywidualne rozwiązania usprawniające przechowywanie.
  • Możliwość dowolnego zestawiania klasycznych koszy systemu DISPENSA i SLIM z pojemnikami Uboxx.
  • Możliwość przewieszania koszy i pojemników na prawą lub lewą stronie wnętrza szafki.

Leave a Reply