Dekoracyjny okap wyspowy: czarno-biała elegancja

Okap wyspowy, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie? Nowy model marki Ciarko Design zachwyca prostotą, elegancją i formą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów, urządzenie doskonale łączy parametry techniczne z nowoczesnym designem, inspirowanym światowymi trendami.

Zaprojektowany z pasją

Dekoracyjny okap wyspowy KR Glass Design W marki Ciarko Design powstał z myślą o użytkownikach ceniących zarówno prostą, surową formę, jak i elegancję oraz luksus. Okap wykonany został z wysokiej jakości czarnego szkła ozdobionego białą podświetlaną aplikacją, która podkreśla wytworny charakter urządzenia. Szklane akcenty, ze względu na walory estetyczne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, to coraz bardziej pożądane przez projektantów i użytkowników elementy wystroju wnętrz.

dekoracyjny okap wyspowy

Okap wyspowy KR Glass Design W marki Ciarko Design

Okap wyspowy KR Glass Design W dedykowany jest nowoczesnym pomieszczeniom, w których ważną rolę odgrywa zarówno funkcja użytkowa, jak i indywidualny styl wnętrza. Estetykę i nowoczesny charakter urządzenia, w kształcie mocno zarysowanego prostopadłościanu, podkreśla oświetlenie LED, stanowiące dodatkowe źródło światła w kuchni.

Inteligentna technologia

okap wyspowy

KR Glass Design W

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu KR Glass Design W pozwalają na maksymalne zwiększenie komfortu pracy użytkowników. Intuicyjne sterowanie sensor touch oraz timer –  to niezwykle praktyczne funkcje tego modelu. Urządzenie jest bardzo wydajne – w ciągu godziny oczyszcza 660 m³ powietrza, pracując przy tym z głośnością na poziomie 54 dBA. Okap może pracować w dwóch trybach: jak wyciąg lub pochłaniacz. 4-stopniowy zakres prędkości pozwala na dostosowanie go do warunków aktualnie panujących w kuchni.

Okap dostępny w 2 wymiarach: 40×40 cm i 30×90 cm, w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.
Cena: około 5 990 zł (wersja czarna, 40×40 cm).

Leave a Reply