Ułatwiające życie technologie w łazience

Odpowiadając na potrzeby i wymagania swoich klientów, marka Cersanit stara się wprowadzać na rynek produkty, które zachwycają zarówno nieoczywistym designem, jak i innowacyjnymi technologiami. Bogactwem rozwiązań ułatwiających użytkowanie oraz zapewniających bezpieczeństwo wyróżniają się między innymi dostępne w portfolio marki kolekcje armatury łazienkowej. Troska o środowisko, usprawnienie sprzątania, atrakcyjny, innowacyjny design – to tylko niewielka część zalet, jakie oferuje armatura marki Cersanit.

Wybór, jakość, design

Podnoszenie komfortu użytkowania oraz dbałość o bezpieczeństwo swoich klientów wbudowane jest w DNA marki Cersanit. Każdy nowy produkt tworzony jest z myślą o nowoczesnym konsumencie – świadomym swoich potrzeb i wymagań. Dlatego właśnie marka stale angażuje się w tworzenie innowacyjnych, kompletnych rozwiązań, które mają stać się niekwestionowanym standardem branży wyposażania łazienek. System 2 DESIGN IN 1, perlatory EasyCLEAN , baterie termostatyczne oraz technologia SafeTouch udowadniają, że nowoczesny i elegancki design może iść w parze z niezwykłą funkcjonalnością.

Stworzone dzisiaj z myślą o jutrze

Przykładem innowacyjnego podejścia marki Cersanit jest kolekcja INVERTO. Dzięki zawartemu w niej systemowi 2 DESIGN IN 1 zmiana aranżacji łazienkowej nigdy nie była tak prosta. To wszystko za sprawą dwóch wymiennych uchwytów dołączonych do każdego zestawu armatury. Utrzymane są one w tej samej stylistyce nowoczesnej elegancji i pozwalają na bezinwazyjną wymianę, kiedy tylko najdzie nas ochota na lekką modyfikację naszego wnętrza. W przypadku złotych baterii są to uchwyty o dwóch różnych kształtach, natomiast przy czarnych i chromowanych otrzymujemy dwa inne kolory – czarny dla opcji chromowanej oraz złoty dla armatury czarnej. To niezwykle rzadko spotykane na rynku rozwiązanie ucieszy wszystkich tych, którzy kochają stale odkrywać na nowo swoje własne cztery ściany.

W trosce o czystość w Twojej łazience

Choć łazienka jest stałym elementem codziennej rutyny, to porządki tego pomieszczenia są momentami męczące. Perlator EasyCLEAN od marki Cersanit to gwarancja nowego oblicza czystości – pozwala skrócić czas spędzony na czyszczeniu armatury, dając nam tym samym dodatkowe godziny, które możemy przeznaczyć na swoje ulubione zajęcia. Użyty w kolekcjach CREA i INVERTO silikonowy perlator jest odporny na osad z kamienia, dlatego czyszczenie tego elementu jest niezwykle proste – wystarczy przetrzeć zanieczyszczenia z jego elastycznej siateczki lub w przypadku większych zabrudzeń, wyjąć go z baterii za pomocą specjalnego klucza, który dołączony jest do zestawu. Rozwiązanie to przypadnie do gustu tym, którzy w swoim codziennym życiu starają się dbać o środowisko – napowietrzony strumień nie tylko gwarantuje dodatkową przyjemność z użytkowania, ale także pozwala oszczędzać wodę.

Bezpieczeństwo dla całej rodziny

Mieszkając z bliskimi niezwykle ważne jest dla nas ich bezpieczeństwo. Również w tej kwestii marka Cersanit dostarcza nam przemyślanych rozwiązań. Technologia SafeTouch gwarantuje to, że bateria nie nagrzeje się do niebezpiecznych dla człowieka temperatur, co na pewno sprawdzi się w domach rodzin z dziećmi i zniweluje obawy przed przypadkowymi oparzeniami. Zimna woda stale obmywa wnętrze armatury niwelując tym samym rosnącą temperaturę korpusu baterii. Opcja ta sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. O bezpieczeństwo można także dbać przy pomocy Baterii termostatycznych, które gwarantują maksymalny komfort poprzez łatwą kontrolę temperatury wody – dzięki temu nie musimy bać się o dyskomfort czy nawet poparzenia. Termostat, który stale działa wewnątrz baterii wyrównuje temperaturę oraz ciśnienie wody bez względu na parametry instalacji hydraulicznej – gdy urządzenie wyczuje, że woda jest zbyt zimna lub gorąca automatycznie blokuje jej przepływ. Wszystko to w trosce o Twoich bliskich.

Leave a Reply