Wielkanocne akcesoria do kuchni

Ostatnie dni przed Wielkanocą to czas przyrządzania tradycyjnych mazurków, babek, sałatek i innych specjałów. Na tę okazję marka home&you stworzyła kolekcję naczyń kuchennych  oraz akcesoriów pomocnych w przygotowaniu, a także podaniu świątecznych potraw.

Wielkanocną kolekcję naczyń kuchennych, tekstyliów i dodatków tworzą trzy różne linie dekoracyjne: Happy Chicks, Funny Bunny oraz Sweet Hen. Odróżnia je odmienna kolorystyka oraz przewodni motyw ozdobny.

W kolekcji Happy Chicks króluje wielkanocny kurczaczek. Odnajdziemy go na paterach na ciasto lub przystawki, misach czy naczyniach na jajka. Happy Chicks to także tekstylia kuchenne: ściereczki, bieżniki, koszyki na pieczywo, jak i akcesoria: foremki do wypieków czy zestawy do malowania pisanek.

Kolekcja Happy Chicks homeyou

Kolekcja Happy Chicks od home&you

W kolekcji Funny Bunny marki home&you główną rolę odgrywa uroczy zając, który zdobi podkładki na stół, kuchenne obrusy oraz kubki. Dodatki z tej serii, utrzymane w kolorze soczystej zieleni, będą oryginalną dekoracją wielkanocnego stołu.

Kolekcja Funny Bunny homeyou

Kolekcja Funny Bunny od home&you

Podobnie jak naczynia z kolekcji Sweet Hen. Ozdobna patera na jajka, cukiernica, miska na sałatkę oraz pojemnik, w którym możemy podać łakocie, stworzą wyjątkową oprawę świątecznego śniadania. W serii Sweet Hen dostępne są również zestawy naczyń śniadaniowych w urzekających, pastelowych kolorach.

Kolekcja Sweet Hen homeyou

Kolekcja Sweet Hen od home&you

Wielkanocna kolekcja akcesoriów kuchennych marki home&you dostępna jest w salonach oraz w sklepie online: www.home-you.com.

Leave a Reply