Wypróbuj nowoczesne termometry

Pierwszym objawem zbliżającej się choroby u dzieci jest zazwyczaj gorączka. Wielu rodziców wie, że pomiar temperatury u malca wiąże się często z pewnym stresem. Dlatego, aby go uniknąć warto wybrać termometr firmy PAUL HARTMANN Polska. Dzięki niemu pomiar będzie komfortowy, szybki oraz dokładny.

Okres jesienno-zimowy to czas kiedy dzieci narażone są na różnego rodzaju infekcje, np. przeziębienie. Katar, kaszel, ospałość to niektóre oznaki nadchodzącej choroby. Częstym objawem jest także podwyższona temperatura, którą należy kontrolować. Z pomocą każdemu rodzicowi przyjdzie elektroniczny termometr PAUL HARTMANN Polska, dzięki któremu opiekun szybko i precyzyjnie zmierzy temperaturę oraz podejmie odpowiednie leczenie dziecka.

218

Fot. Paul Hartmann Polska

W ofercie PAUL HARTMANN Polska znajdują się następujące termometry:

Thermoval® duo scan

To testowany klinicznie przez pediatrów termometr, który wykorzystuje nowoczesną technologię polegającą na rejestrowaniu promieni podczerwonych emitowanych z błony bębenkowej lub z powierzchni czoła. Dzięki tej metodzie pomiar temperatury jest niezwykle precyzyjny i szybki (na skroni trwa 3 sekundy, natomiast w uchu tylko jedną sekundę).

Obsługa termometru jest prosta i odbywa się za pomocą dwóch przycisków, a sam pomiar na tyle nieodczuwalny, że może być przeprowadzony nawet w czasie snu dziecka. Dzięki wbudowanej pamięci termometr Thermoval® duo scan zapamiętuje ostatnią wartość pomiaru. Odczyt ułatwia duży, podświetlany ekran. Dodatkowo, sygnał dźwiękowy informuje o rozpoczęciu oraz zakończeniu pomiaru temperatury.

Cena: ok.105 zł.

Thermoval® rapid flex

Umożliwia pomiar temperatury w zaledwie kilka sekund. Widoczny na dużym wyświetlaczu wynik gotowy jest do odczytu tuż po usłyszeniu sygnału informującego o zakończeniu pomiaru. Termometr posiada także elastyczną końcówkę, która ułatwia pomiar szczególnie u małych dzieci. Wodoszczelna obudowa, plastikowa osłonka, pamięć ostatniego pomiaru, automatyczne wyłączenie po kilku minutach to pozostałe cechy tego termometru.

Cena: ok. 25 zł.

Thermoval® rapid

Charakteryzuje się wyjątkowo szybkim czasem pomiaru oscylującym w zakresie od 10 do 40 sekund. Termometr posiada duży, cyfrowy, czytelny wyświetlacz oraz wodoszczelną obudowę. Każdorazowy pomiar jest sygnalizowany dźwiękiem, a wynik zapamiętywany. Thermoval® rapid dzięki swej elektronicznej konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo pomiaru i nie stwarza zagrożenia w przypadku upadku czy zniszczenia.

124

Fot. Paul Hartmann Polska

Leave a Reply