Dodatki w stylu retro

Paryż, Londyn, Nowy York… świat jest w zasięgu ręki dzięki nowej kolekcji home&you!

W home&you pojawiła się nowa kolekcja dodatków i dekoracji zaprojektowana specjalnie dla miłośników dalekich podróży i starych filmów! Znajdziemy wśród nich stylizowane na pocztówki z lat 60′ linie SCOOTER, ROMANCE oraz POSTCARD.

9461

Fot. Home&you

Kolekcja SCOOTER to utrzymane w stylu retro drewniane tacki, zegar oraz walizki, ozdobione kobiecymi postaciami na kultowym skuterze Vespa na tle zabytków takich miast, jak Nowy York, Londyn oraz Paryż.

9462

Fot. Home&you

Zgrabne i praktyczne artykuły pokryte są pozdrowieniami z podróży, znaczkami i stemplami pocztowymi, dzięki czemu wyglądają niczym klimatyczne pocztówki sprzed lat. Z kolei miłośnicy literatury pięknej z pewnością nie przejdą obojętnie obok stylowych pudełek ROMANCE.

9463

Fot. Home&you

Przypominające miłosną powieść pojemniki doskonale sprawdzą się w roli  dyskretnych skrytek na drobiazgi. W podobnej, podróżniczej konwencji utrzymana jest linia POSTCARD.

9465

Fot. Home&you

Fanom wojaży na pewno spodobają się podkładki-kartki w włoskim stylu, a także pudełka w formie eleganckich walizek, których powierzchnia wygląda niczym koperta z odległego zakątka świata.

9466

Fot. Home&you

Jeśli marzymy o dalekich, romantycznych podróżach, z nową kolekcją home&you stworzymy oryginalne wnętrze i w mgnieniu oka przenieśmy się gdzieś daleko.

9471

Fot. Home&you

Leave a Reply