Grill to nie wszystko, liczą się dodatki

To nieprawda, że sezon na grillowanie właśnie się zakończył. Pod tym zdaniem na pewno podpisze się rzesza miłośników rozmaitych dań z rusztu, które przy pomocy odpowiedniego sprzętu można przygotowywać przez cały rok. Jednak sam grill, nawet najlepszy, nie zapewni bogactwa smaku i nie wydobędzie intensywnego aromatu przyrządzanych potraw. Bardzo ważne są oryginalne, trwałe i niezawodne akcesoria.

Jedną z niedocenianych, ale bardzo praktycznych cech oryginalnych produktów, jest łatwa dostępność ciekawych akcesoriów. Dotyczy to w równej mierze markowych telefonów, aparatów fotograficznych, ale jak się okazuje również i grilla. Doskonałym tego przykładem jest marka LotusGrill, która jako pierwsza wprowadziła na rynek rozwiązanie umożliwiające grillowanie na węglu, ale bez uciążliwego dymu. Jako że sam grill jest długowieczny (5 lat gwarancji) producent zachęca klientów do sukcesywnego powiększania zestawów grillowych o kolejne akcesoria.

Rozpalanie i palenie

– Choć producent przyznaje się do tego, że z grilla można korzystać również z użyciem węgla od innych dostawców, to równolegle zachęca swoich fanów do zakupu produktów spod szyldu LotusGrill. Dla przeciętnego użytkownika zakup węgla 2,5 kg (na 15 grillowań) oraz małej rozpałki, powinien wystarczyć na większą część albo nawet na cały sezon. Warto zaznaczyć, że taki zestaw dostępny jest niemal w ciągłej sprzedaży, dlatego też nie ma konieczności robienia zapasów – mówi Jarosław Zimnoch, właściciel firmy Domowe Sanatorium, która jest jedynym dystrybutorem marki LotusGrill w Polsce i dodaje, że na ostateczną decyzję o kupnie grilla powinno składać się kilka czynników. Po pierwsze sprawdźmy, czy urządzenie jest ekologiczne, łatwe w użyciu i absolutnie bezpieczne. Po drugie warto wziąć pod uwagę, ile i jakie akcesoria można do niego dokupić.
LotusGrill to urządzenie, które przede wszystkim nie dymi. Dzieje się tak za sprawą specyficznej konstrukcji i wbudowanego wentylatora. Bezdymny, ekologiczny grill na węgiel sprawdzi się na balkonie, tarasie, campingu, pomoście, a nawet na łódce.

Akcesoria typu „must have”

czyli tak rewelacyjne, że trudno się bez nich obejść. Przykładem jest szklana pokrywa, która przyspiesza grillowanie, szczególnie w wietrzną pogodę.

– Do moich osobistych faworytów należą też szczypce silikonowe. Niby nic nadzwyczajnego, jednakże wygoda ich użytkowania oraz solidność wykonania sprawia, że ciężko porównać je do jakichkolwiek odpowiedników na rynku, a co dodatkowo cieszy oko, można je dobrać pod kolor grilla – dodaje Jarosław Zimnoch.
Pizza z grilla? To możliwe
Świat LotusGrilla to również akcesoria z całego świata. Jeżeli naprawdę lubimy wycieczki, również te kulinarne, można skorzystać z płyty teppanyaki – idealnej do grillowania w japońskim stylu dań orientalnych. Drugi produkt to gładka płyta ceramiczna, która pozwala przygotować na grillu pieczoną na ogniu pizzę.

Grill może być oryginalny

Taki niewątpliwie jest LotusGrill. Produkt na starcie kosztuje więcej niż jego imitacje, ale dzięki jakości wykonania posłuży znacznie dłużej, a jeżeli nawet przydarzy się awaria, nie trzeba wymieniać całego urządzenia, gdyż każdy z poszczególnych elementów jest stale dostępny.

Różne wielkości, kolory, akcesoria – to wszystko daje duże pole do wyboru i stworzenia swojego wymarzonego zastawu, a znając twórcze możliwości tej firmy, z pewnością w przyszłości zaskoczy nas jeszcze kolejnymi ciekawymi rozwiązaniami. Warto więc od czasu do czasu wpaść na stronę producenta Lotusgrill.pl nie tylko po węgiel, ale również po ciekawe inspiracje.

Leave a Reply