Hawajskie klimaty w domu i w podróży

Urlop na Hawajach to byłoby coś. Plaże Waikiki, palmy, hibiskus, surfing i taniec Hula. Dla tych, którzy wakacje spędzają jednak nad kapryśnym polskim morzem mamy namiastkę hawajskich klimatów w postaci nowej słonecznej kolekcji Empiku.  „Hawajskie klimaty” to niekończące się źródło dobrego nastroju i pozytywnej energii! Rozgrzewamy klimat i ożywiamy przestrzeń soczystymi barwami. Aloha!

Kolekcja Empiku „Hawajskie klimaty” to bogata gama akcesoriów, która ożywi paletą energetycznych barw nasze wnętrza. Dzięki niej urokliwy nastrój zagości na stałe w naszych domach.

Wśród elementów kolekcji znajdziemy akcesoria turystyczne: pas do walizki, kubek termiczny, worki płócienne oraz kosmetyczki z wakacyjnym nadrukiem, termiczne etui na butelki plastikowe i puszki w pozytywnych odcieniach oranżu, torby coolery o różnych rozmiarach, bidony w modnym kolorze szmaragdu i brudnego różu a także paletki to beach balla czy latawce.

Kolekcję uzupełniają: poduszki i canvasy z nadrukiem motywów kwiatowych, szklanki z kolorowego szkła z motywem zwierzęcym, oldschoolowy bus skarbonka oraz hawajskie kwiaty ALOHA i albumy na zdjęcia.

dekoracja wnetrz

Kolekcja Empiku „Hawajskie klimaty”

Kolekcja „Hawajskie klimaty” jest dostępna w salonach Empik oraz na empik.com.

Leave a Reply