Kolorowa nakładka na odtwarzacz mp3

Wytrzymała, stylowa nakładka wykonana z dobrej jakości tworzywa chroni tył i krawędzie obudowy urządzenia, nadając mu zarazem niepowtarzalny wygląd.

Nowa nakładka marki EGO to produkt innowacyjny w swojej klasie. Pokrowiec Grid case zaprojektowany jest w taki sposób, że osłania tylną część telefonu oraz jego boczne krawędzie, co zapewnia swobodny dostęp do dotykowego ekranu. Dzięki temu zyskujemy zarówno skuteczną ochronę, jak i wygodę w użytkowaniu telefonu. Wysokiej jakości tworzywo wykorzystane do produkcji nakładki zapewnia jej trwałość, a urządzeniu ochronę przed zniszczeniem.

grid case

(Nakładka na odtwarzacz mp3 Grid Case firmy EGO)

To ważne, ponieważ korzystanie z przenośnych urządzeń, takich jak telefony naraża je na liczne uszkodzenia, dlatego warto zadbać o swój sprzęt. Ażurowa konstrukcja pokrowca zapewnia swobodny przepływ powietrza i zapobiega zbieraniu się wilgoci w obrębie nakładki, co dodatkowo chroni delikatny mechanizm telefonu. Materiał nakładki Grid case EGO dobrze przylega do dłoni, dzięki czemu umożliwia pewne trzymanie telefonu i zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się urządzenia z ręki.

W ofercie firmy KL TRADE znajdują się nakładki EGO Grid case przeznaczone do wszystkich popularnych modeli telefonów komórkowych większości producentów oraz iPodów. Do wyboru wiele kolorów, od klasycznej czerni poprzez elegancki błękit, aż po odważną czerwień.

Leave a Reply