Kultowy Reksio powraca! Nie tylko dla dzieci

Jest z nami od blisko pięćdziesięciu lat: odważny i honorowy, pomaga słabszym, rozwiązuje podwórkowe spory i znajduje wyjście z każdej opresji. Jego przygody śledzili nasi rodzice, potem my, teraz towarzyszy naszym dzieciom. W salonach Empik w całej Polsce można kupić nową kolekcją produktów z wizerunkiem kultowego Reksia – kundelka, który wywołuje uśmiech na twarzach kilku pokoleń Polaków.

dodatki i dekoracje 1

Reksio - kolekcja Empiku

Reksio przyszedł na świat w roku 1967 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ciekawski i żądny przygód kundelek od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i na stałe zagościł w wielu sercach.

Gadżety z nowej kolekcji Empiku przypominają o jednej z najważniejszych polskich postaci bajkowych i odwołują się do miłych wspomnień z dzieciństwa. Mówiąc krótko – powstały by poprawiać humor!

dodatki i dekoracje 2

Reksio - kolekcja Empiku

W kolekcji Empiku znajdziemy produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

dodatki i dekoracje 3

Reksio - kolekcja Empiku

dodatki i dekoracje 4

Reksio - kolekcja Empiku

dodatki i dekoracje 5

Reksio - kolekcja Empiku

dodatki i dekoracje 6

Reksio - kolekcja Empiku

dodatki i dekoracje 7

Reksio - kolekcja Empiku

Kolekcja powstała w ramach projektu STREFA SZTUKI, którego celem jest przypominanie i propagowanie zjawisk polskiej kultury. Przedmioty codziennego użytku z jej symbolami sygnowali dotąd swoimi nazwiskami tacy twórcy jak: Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Fundacja Wisławy Szymborskiej. Bohaterami jednej z poprzednich kolekcji były także kultowe postaci polskiego komiksu – „Tytus, Romek i A’Tomek”.

Leave a Reply