Meble salonu sercem Twego domu

Zapach porannej kawy z pianką, smak słodkich ciasteczek, jogurtu i obraz ruchu opanowującego cały dom budzący się do życia z początkiem dnia… Powrót do domu, smak lekkiego obiadu z doskonałą sałatką, lampką białego wina i delikatnymi pocałunkami ukochanych osób… Popołudniowa drzemka przed telewizorem… Koleżanki wpadły na kolację, dużo śmiechu, dzieci śpią słodko w łóżeczkach, mąż bryluje jak zawsze, jesteś z niego dumna… Twój salon szczęścia. Salon jest miejscem, w którym skupia się życie całej rodziny. Budząc się otwierasz oczy, spoglądasz za okno, witasz nowy dzień i snujesz plany. Pierwsze rodzinne spotkanie przenosi się z kuchni do salonu, gdzie przed wyjściem do szkoły czy pracy, masz jeszcze chwilkę na kawę i szybką przekąskę…

Meble salonu sercem twego domu

Absolutny przebój najnowszej kolekcji mebli Gawin, zestaw VALENCIA, przywodzi na myśl spokój i harmonię domowego zacisza, rodzinnych spotkań i zapachu wspólnych posiłków, za którymi podążają czułe słowa towarzyszące chwilom wypoczynku. Szeroka paleta barw, wzorów i odcieni, dostępna według wykrojnika tkanin, trafi w każdy indywidualny gust. Niewątpliwymi zaletami mebli VALENCIA jest ich funkcjonalność i przytulność.

modny salon

Kolekcji VALENCIA, Gawin

Zestaw składający się z dwóch sof i fotela jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny – podczas wspólnego spędzania czasu wystarczy miejsca dla wszystkich jej członków. Goszcząc znajomych i przyjaciół należy się spodziewać miłych dla ucha słów zachwytu dotyczących nieprzeciętnego klimatu komfortu, jaki powstanie wraz z pojawieniem się nowych mebli VALENCIA. Poza wygodą charakteryzuje je także funkcjonalność. Większa, trzyosobowa sofa posiada funkcję spania, a mniejsza, dwuosobowa, zawiera wysuwaną skrzynię na pościel, dzięki czemu oba meble doskonale się wzajemnie dopełniają.

Zestaw dostępny w ofercie firmy Gawin idealnie harmonizuje z pomieszczeniami utrzymanymi w tonacji łagodnych, pastelowych barw. Masywna bryła, w połączeniu z przytulną delikatnością tkanin, kojarzy się z pewnością, stabilnością i miłością, które stoją u podstaw życia każdej szczęśliwej rodziny.

Scena z życia salonów

Przed wyjściem do pracy przeciągasz się jeszcze w miękkiej, wygodnej sofie, spoglądając na dzieci, którym oczy kleją się jak zwykle, choć usta wciąż się nie zamykają. Ukochany w ulubionym fotelu dopija kawę i biegnie do drzwi, ponieważ nie lubi się spóźniać. W pracy towarzyszy ci miłe samopoczucie – wiesz, że Wiesz, że niedługo wrócisz do domu, do swoich bliskich. Razem przygotujecie popołudniowy posiłek, opowiecie jak minął dzień i wspólnie odpoczniecie przed telewizorem, leżąc wygodnie w wymarzonym salonie. Na wygodnych meblach Valencia miejsca wystarczy dla wszystkich…

Zestawy firmy Gawin to meble rodzinne, idealne do salonu, serca domu i mieszkania.

Zestaw wypoczynkowy Valencia: producent – FM GAWIN; cena – ok. 3 915 zł

Leave a Reply