Modne drzwi dwuskrzydłowe

Nowa wersja bestsellerowych drzwi przejściowych Raumplus przeznaczona jest do wnętrz z szerokimi przejściami pomiędzy pomieszczeniami. Składa się z głównego skrzydła z klamką oraz dodatkowego, otwieranego w razie potrzeby. Maksymalny wymiar każdego z nich to 855 x 2478 mm, natomiast maksymalny wymiar całych drzwi to 1740 x 2500 mm.

Nowość Raumplus została zaprojektowana w uniwersalny sposób, dzięki temu doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych, jaki i komercyjnych. Od domowych salonów czy jadalni, po gabinety, sale konferencyjne, czy strefy SPA.  Bez względu na przeznaczenie, Swing Door Slim Line gwarantują maksymalną elastyczność i wizualną lekkość.

Nowoczesne drzwi dwuskrzydłowe

Model ma ramę z anodyzowanego aluminium, która z wypełnieniem z przezroczystego lub przyciemnianego szkła, zapewnia duży dostęp światła do pomieszczenia. Alternatywą jest szkło barwione lub pełne panele pokryte różnego rodzaju laminatami imitującymi lakier lub fornir. To rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności. Innym sposobem na zindywidualizowanie wyglądu drzwi są dekoracyjne szprosy, których układ można samodzielnie wybrać. Szprosy nadają drzwiom modnego industrialnego charakteru i kojarzą się ze stylem Bauhausu. Dodatkowo model świetnie wkomponowuje się w aranżację każdego wnętrza dzięki niewidocznej ościeżnicy i parze niewielkich zawiasów typu pivot.

Leave a Reply