Owalne zlewozmywaki granitowe do modnej kuchni

Owalne zlewozmywaki granitowe są rzadkością w masowej sprzedaży. Można je kupić głównie w niewielkich salonach wyposażenia kuchni, podczas gdy owalne zlewy stalowe można kupić dosłownie wszędzie.  Teraz się to zmienia: na półkach popularnych marketów budowlanych pojawił się zlewozmywak granitowy Dafne. Kompromisy na rzecz owalnych zlewów stalowych się skończą.

zlewozmywak

Zlewozmywak granitowy Dafne

Dafne to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat. Jaki na subtelny design ma dość duże wymiary, bo aż 78 na 47 cm.  Wykonana została z mieszanki 80 proc. minerałów i 20 proc. żywic poliestrowych o grubości 10 mm, co gwarantuje jej bardzo wysoką odporność na uderzenia. Posiada głęboką komorę 19 cm oraz ociekacz o bardzo nowoczesnym kształcie i designie.

Świetnie komponuje się z bateriami granitowymi w identycznym odcieniu oraz sporymi bateriami sprężynowymi. Ze względu na czarny kolor mniej widać na niej zabrudzenia spożywcze. Jednak by uchronić czarny zlew przed osiadaniem kamienia z twardej wody – warto go wcześniej zaimpregnować dedykowanym preparatem.

Dafne jest produkowana w Polsce. Posiada 10 lat gwarancji i jest dostępna również w kolorze beżowym. Można ją kupić w sklepach sieci Castorama.

Leave a Reply