Pielęgnacja ubrań: nowoczesne pralki i szafy odświeżające

Podczas zbliżających się targów IFA 2017 LG Electronics zaprezentuje linię urządzeń do pielęgnacji ubrań, wśród których zadebiutują najnowsze pralki TWINWash™. Wraz z nowymi modelami LG pokaże innowacje, zastosowane w wysoko wydajnych suszarkach oraz szafie LG Styler, dzięki którym odzież na dłużej zachowa nienaganny wygląd.

nowoczesne pralki i szafy odswiezajace 1

fot. LG Electronics

Poszerzenie oferty pralek LG TWINWash to efekt zaangażowania LG w prace nad rozwiązaniami, które zapewniają efektywność oraz wygodę w każdym obszarze w domu. W skład nowej linii wchodzą urządzenia o różnych gabarytach: od modeli o dużej pojemności i szerokości ok. 69 cm, po węższe pralki o szerokości ok. 61 cm, z bardziej przystępnej półki cenowej. Dzięki temu innowacyjne rozwiązania LG stały się dostępne także dla konsumentów mających mniejsze mieszkania. Pralka LG TWINWash, to pierwsze tego typu urządzenie na świecie, które umożliwia zrobienie równocześnie 2 różnych prań w 1 pralce.

Nowe pralki TWINWash wyposażone są w innowacyjne funkcje, takie jak TrueSteam™ i TurboWash™, które nie tylko zapewniają wysoką skuteczność prania, ale także zmiękczają tkaniny, eliminują uciążliwe zapachy i zagniecenia oraz usuwają niemal wszystkie alergeny*.

nowoczesne pralki i szafy odswiezajace 2

fot. LG Electronics

Z myślą o klientach przywiązujących dużą wagę do energooszczędności oraz komfortu użytkowania, LG rozbudowała swoje portfolio także o suszarki do ubrań. Najnowszy klasyczny model LG wyposażono w inwerterową pompę ciepła, która utrzymując niską temperaturę podczas pracy, minimalizuje uszkodzenia tkanin. Nowa suszarka do ubrań LG oferuje różnorodne funkcje, takie jak bardzo cichy tryb Eco, w którym urządzenie zużywa mniej energii, czy tryb Speed Mode, który skraca czas suszenia.

nowoczesne pralki i szafy odswiezajace 3

fot. LG Electronics

Ostatni etap pielęgnacji ubrań według LG może odbywać się w szafie LG Styler – urządzeniu zaprojektowanym z myślą o perfekcyjnym odświeżaniu odzieży. Zastosowano w nim funkcję TrueSteam™, która dezynfekuje ubrania, usuwając jednocześnie zagniecenia i zapachy. By zapewnić ochronę delikatnych tkanin, w LG Styler zastosowano tę samą inwerterową pompę ciepła, jaka jest stosowana w suszarkach LG. Ważnym elementem LG Styler jest ruchomy wieszak, który delikatnie potrząsa ubraniami, zmniejszając zagniecenia powstałe podczas działania pary. Ponadto, urządzenie wyposażono w funkcję prasowania spodni w kant. Dzięki swojemu innowacyjnemu działaniu, szafa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – zapobiega uszkodzeniom tkanin, zwiększa trwałość odzieży oraz pozwala ograniczyć korzystnie z prania chemicznego.

nowoczesne pralki i szafy odswiezajace 4

fot. LG Electronics

Najnowsze urządzenia, które pokażemy podczas targów IFA odzwierciedlają naszą wizję pielęgnacji ubrań: od prania i suszenia, po nadawanie im odpowiedniego kształtu i przechowywanie. Wprowadzając przełomową technologię TWINWash do nowej, zróżnicowanej gamy urządzeń możemy idealnie trafić w oczekiwania gospodarstw domowych różniących się, zarówno stylem życia domowników, jak i ich potrzebami – powiedział Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics.

* Urządzenia uzyskały certyfikat fundacji British Allergy Foundation (BAF) potwierdzający zdolność do usuwania 99,9% alergenów.

Leave a Reply