Pokój dziecięcy w trzech odsłonach

Pokój dziecięcy jest szczególnym pomieszczeniem w każdym domu. To miejsce, które służy jednocześnie do nauki, zabawy i wypoczynku, dlatego jego urządzenie jest sporym wyzwaniem. Co zrobić, by aranżacja pokoju spodobała się dziecku i by czuło się tam wspaniale? W kampanii „Make a Wish”, dostępnej w serwisie zakupowym MILVAI od 20 listopada, znajdziemy kilka inspirujących propozycji na ciekawy pokój dla chłopca i dziewczynki.

Gust dziecka zmienia się błyskawicznie. Jeśli nie chcemy co kilka lat przeprowadzać gruntownego remontu, powinniśmy zainwestować w dodatki – narzuty, poduszki, zasłony, dywany, które odmienią wygląd pokoju i które niewielkim kosztem w każdej chwili będzie można wymienić na nowe.

Sowy – dekoracje w pokoju dziewczynki

Sowa to ptak wyjątkowy. Uważana za symbol mądrości i magii, jest bohaterką licznych bajek, opowieści i obrazów. Ostatnio stała się ulubionym motywem designerów i na jej punkcie oszalał cały świat. Prawdziwym hitem w aranżacji wnętrz okazały się patchworkowe dodatki do dziecięcego pokoju z sowim motywem.

pokoj dzieciecy1

www.milvai.pl

pokoj dzieciecy3

www.milvai.pl

Na www.milvai.pl dostępne będą m.in.:

– Narzuta na łóżko „Śpiące sówki” – głównym motywem tej patchworkowej narzuty jest para śpiących sówek siedzących na gałęzi. Narzuta jest dwustronna: strona ze wzorem ma różowe tło i czerwone krawędzie w białe kropki, od spodu narzuta jest całkowicie różowa.

– Poduszka dekoracyjna „Śpiące sówki” – z jednej strony na różowym tle znajduje się naszyty wzór z sówkami, z drugiej – materiał ma drobne, kolorowe kwiatki.

– Zasłona „Śpiące sówki” – motywem nawiązuje do pozostałych elementów z serii „Śpiące sówki”. Delikatna, transparentna zasłona rozweseli i ociepli pokój dziecka.

Sowa jest również motywem zdobniczym podpórek do książek, ramek na zdjęcia czy skrzynek na drobiazgi. Wszystkie te produkty będzie można znaleźć w serwisie zakupowym MILVAI od 20 listopada.

pokoj dzieciecy5

www.milvai.pl

pokoj dzieciecy6

www.milvai.pl

Pod żaglami – pokój dla chłopca w stylu marynistycznym

Moda na marynistyczne motywy trwa w najlepsze, a marynarskie elementy idealnie komponują się z każdym wnętrzem. W kampanii „Make a Wish” pojawią się m.in.:

– Poduszka dekoracyjna „Pod Żaglami” – zgrabny element do pokoju chłopca. Poduszka jest dwustronna: z jednej strony na niebieskim tle widać naszyty wzór z żaglówką, z drugiej – materiał jest w zieloną szkocką kratę.

– Podpórki do książek „Pod Żaglami” – solidne, wykonane z drewna podpórki w kształcie żaglówki, obszyte bawełną w marynarskie barwy będą ciekawą ozdobą chłopięcego pokoju.

– Pionowa ramka na zdjęcie „Pod Żaglami” z motywem żaglówki: na zdjęcie dziecka, wakacyjną fotkę lub pamiątkę ze świąt. Pasuje do zdjęcia o wymiarach 9 x 9 cm.

– Skrzynka na drobiazgi „Pod żaglami” – obszyta bawełną w marynarskie barwy i wzorem z żaglówką, w środku wyściełana w zieloną szkocką kratę. Idealna na chłopięce skarby.

pokoj dzieciecy7

www.milvai.pl

Potwory są w modzie

Dodatki z tym motywem będą pasować do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. W kampanii dostępne będą m.in.:

– Narzuta na łóżko „Monsters” – strona ze wzorem ma niebieskie tło, na które naszyte są kwadraty z potworami i w szkocką kratę, od spodu zaś jest całkowicie niebieska.

– Poszewki na poduszki dekoracyjne „Monsters” – w komplecie: poszewka z zielonym potworkiem-żabą na tle w drobną czerwoną kratkę oraz żółty kosmita z 4 oczami naszyty na czerwoną szkocką kratę.

pokoj dzieciecy2

www.milvai.pl

pokoj dzieciecy4

www.milvai.pl

W kampanii „Make a Wish” na www.milvai.pl znajdą się także:

– Dywany cenionej holenderskiej firmy Arte Espina, wykonane ręcznie z wełnopodobnego włókna akrylowego. Są niezwykle mięsiste, dobrzesię czyszczą i – co istotne – nie uczulają.

Kampania „Make a Wish” pojawi się w serwisie zakupowym MILVAI 20 listopada i pozostanie aktywna do 8 stycznia 2015 roku.

Leave a Reply