Praktyczne pojemniki na rzeczy duże i małe

Właściciele małych mieszkań doskonale wiedzą jak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie każdej wolnej przestrzeni. W miarę upływu lat najczęściej przybywa nam nowych przedmiotów, a ponieważ zazwyczaj nie pozbywamy się starych, ilość miejsca potrzebna do przechowywania jednych i drugich ulega zmniejszeniu. Co zatem możemy robić? Warto zaopatrzyć się w praktyczne pojemniki, które znacznie ułatwią codzienne funkcjonowanie.

pojemniki do przechowywania 1

Pojemniki firmy Galicja dla Twojego domu

Niezastąpione i estetyczne

Najlepiej wybrać takie, które należą do tej samej kolekcji. Tworzą wówczas estetyczną całość, ozdabiając wnętrze, a także, jeśli kolekcja jest odpowiednio duża, nadają się do przechowywania przedmiotów różnej wielkości od tych najmniejszych takich jak igły czy nici, po te większe – zabawki, ubrania czy książki. Pojemniki przeźroczyste są bardziej funkcjonalne od kolorowych gdyż wskazują na zawartość, bez konieczności ich otwierania. Dlatego nawet, gdy już zapomnimy gdzie ukryliśmy nasze skarby wystarczy rzut oka by znaleźć poszukiwaną rzecz. Wyposażone w przykrywy z dopasowanymi zapięciami są niezwykle praktyczne w użyciu. Pojemniki w zależności od miejsca możemy ułożyć jedne na drugich lub obok siebie, na przykład pod łóżkiem.

pojemniki do przechowywania 2

Pojemniki firmy Galicja dla Twojego domu

Te funkcjonalne przedmioty przechowają zimą  letnie ubrania, drobiazgi, których na razie nie potrzebujemy, książki po które jeszcze będziemy sięgać w przyszłości, zabawki gdy na przykład nasze pociechy wyjadą na wakacje i wiele innych rzeczy. Pozwolą na uwolnienie miejsca w szufladach czy na półkach i bez problemu zmieszczą się na szafie, w garderobie, pod łóżkiem bądź stołem.

pojemniki do przechowywania 3

Pojemniki firmy Galicja dla Twojego domu

Jeśli zależy nam na szybkim przesuwaniu pojemników, co może być przydatne wówczas gdy będą one często zmieniały swe położenie, wybierzmy modele na kółkach. W prosty sposób, za pomocą jednego ruchu, wysuniemy wybrany pojemnik na przykład spod stołu i równie łatwo umieścimy go w danym miejscu. Dostępne w trzech przyjaznych kolorach: różowym, zielonym i turkusowym, nie tylko nie zakłócą panującej w pomieszczeniu aranżacji, ale dodatkowo będą jej estetyczną ozdobą.

Pojemniki duże i małe pomieszczą wszystko, co potrzebne w domu, a także rzeczy z którymi nie chcemy się rozstać, choć już po nie tak często jak dawniej nie sięgamy. Praktyczne i łatwe do schowania, pozwalają na oszczędzanie miejsca w pokoju dziennym czy holu. Przydadzą się również podczas przeprowadzki i domowych porządków.

pojemniki do przechowywania 4

Pojemniki firmy Galicja dla Twojego domu

Galicja, pojemniki Cargo
pojemność: 350 ml, cena brutto: 2,54 zł
pojemność: 500 ml, cena brutto: 2,86 zł
pojemność: 1,15 L, cena brutto: 3,82 zł
pojemność: 2 L, cena brutto: 5,58 zł
pojemność: 3,1 L, cena brutto: 8,58 zł
pojemność: 4,5 L, cena brutto: 10,53 zł
pojemność: 6 L, cena brutto: 12,29 zł
pojemność: 8 L, cena brutto: 15,97 zł
pojemność: 8,5 L, cena brutto: 17,38 zł
pojemność: 12,5 L, cena brutto: 19,20 zł
pojemność: 18 L, cena brutto: 25,37 zł
pojemność: 32 L, cena brutto: 28,43 zł

Galicja, pojemnik Cargo na kółkach
pojemność: 60 L, cena brutto: 35,64

Galicja, pojemnik z pokrywą na kółkach
Wymiary: długość: 60 cm, szerokość: 40 cm, wysokość: 18 cm, waga: 870 g
Cena brutto: 31,80 zł

Leave a Reply