To się przyda w Twoim przedpokoju

Piękno, prostota i funkcjonalność, a więc dewiza designu skandynawskiego, to wartości które bezwzględnie powinny przyświecać całej sztuce aranżacji wnętrz.

Piękno, bo każdy z nas lubi mieszkać estetycznie i zgodnie z własnymi upodobaniami. Prostota, bo jest warunkiem wysmakowanej elegancji. Funkcjonalność, bo na cóż nam te pierwsze dwie wartości, jeśli nie mieszkamy praktycznie?

Te uniwersalne zasady dobrego urządzania dotyczą aranżacji każdego, bez wyjątku, pomieszczenia. Jest jednak miejsce wyjątkowo wymagające, miejsce, gdzie każdy szczegół powinien być dobrze przemyślany. To przedpokój lub, jak kto woli, hall. Stanowi naszą wizytówkę, wszak nierzadko to jedyny kawałek naszego mieszkania, jakie widzi sąsiad gdy zamieniamy w progu trzy słowa. Dobrze by przedpokojowe sprzęty wystarczyły za całą dekorację tego miejsca.

Estetyka i funkcjonalność w jednym? Jak najbardziej.

Meble i dodatki duńskiej marki Skagerak to propozycja właśnie dla tych z nas, którzy pragną pięknego, prostego i praktycznego jednocześnie. Ławka, którą możesz jednym ruchem dłoni złożyć, by nie zabierała niepotrzebnie przestrzeni to nie tylko przydatne akcesorium, ale również bardzo atrakcyjny i nietuzinkowy gadżet. Poza tym – drewniane szuflady, kosze, wieszaki, taborety, czy skrzynka na klucze – wszystko to, by przestrzeń będąca przedsionkiem naszego mieszkania była idealnie zagospodarowana, miała spójną estetykę, świetnie prezentowała się.

przedpokoj

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj 2

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj 3

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj 4

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj 5

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj6

Skagerak do przedpokoju

przedpokoj 7

Skagerak do przedpokoju

Leave a Reply