Romantyczne wnętrze – paryska elegancja

Pastelowe kolory, klasyczne wzornictwo oraz dużo światła wprowadzi do naszych wnętrz lekki i świeży wiosenny nastrój. Do tego wystarczy dodać subtelne dodatki, aby stworzyć romantyczną przestrzeń.

Paryska elegancja

Przestronne jasne wnętrza w paryskim stylu są obiektem westchnień wielu kobiet. Romantyczna stylizacja może kojarzyć się z Marią Antoniną i jej pałacowymi pokojami w delikatnych różach, beżach, mglistych błękitach bliskich szarości oraz bieli. Oprócz gry światła i subtelnych kolorów, ważne są także dodatki, które w połączeniu z odrobiną wyobraźni pozwolą nam cieszyć się miłą, romantyczną atmosferą.

Harmonijna kompozycja kolorów i dodatków

Kolory w romantycznym wnętrzu powinny tworzyć harmonijny nastrój, dlatego nie wprowadzajmy ich zbyt wiele. Lepiej zdecydować się na stonowaną paletę barw. Pozłacane ramy luster, zwiewne firanki, spływające miękko aż do podłogi narzuty w jasnych kolorach, wygodne poduszki i oryginalne dodatki dopełnią całości aranżacji. Romantyczne wnętrze powinno być komfortowe, przytulne i przestrzenne. Dlatego ważne jest, aby nie gromadzić w jednym pomieszczeniu zbyt wielu przedmiotów oraz postawić na miękkie naturalne tkaniny.

Romantyczne dodatki

Dla wszystkich, którzy cenią klasyczne wzornictwo i romantyczną elegancję Empik przygotował kolekcję „Romantyczne wnętrze”. Subtelne dodatki do wystroju wnętrz, wśród których znajdziemy: piękne lampiony, metalowe puzderka w różnych wielkościach i kształtach, nieodzowne dla każdej damy ażurowe stojaki na biżuterię, zegary oraz doniczki pomogą zbudować romantyczny nastrój. Kolekcję uzupełniają stylowe akcesoria łazienkowe zdobione francuskim motywem.

dekoracje2

Kolekcja Empik „Romantyczne wnętrze”

dekoracje3

Kolekcja Empik „Romantyczne wnętrze”

dekoracje4

Kolekcja Empik „Romantyczne wnętrze”

dekoracje5

Kolekcja Empik „Romantyczne wnętrze”

dekoracje

Kolekcja Empik „Romantyczne wnętrze”

Leave a Reply