To się przyda na karnawał!

Koniec roku obfituje w powody do świętowania. Andrzejki, a za nimi zbliżająca się zabawa sylwestrowa i sezon karnawałowy sprzyjają spotkaniom w większym gronie. Z tej okazji marka PO: przygotowała propozycje kilku praktycznych, a jednocześnie stylowych produktów, które odmienią oblicze każdego przyjęcia.

Jedną z najbardziej kłopotliwych i często powtarzających się sytuacji na każdym przyjęciu jest problem z korzystaniem ze szklanek i kieliszków. Kiedy odkładamy je na stolik, gubią się wśród wielu identycznych naczyń. W nie najlepszym tonie jest także prośba skierowana do gospodarza o kolejne naczynie. Marka PO: w tej sytuacji proponuje sięgnięcie po znaczniki do kieliszków Trumpet Cup Tag. Dzięki kolorowym trąbkom, personalizującym każdy kieliszek, zgromadzeni goście bez problemów powrócą do swoich trunków podczas długich rozmów z przyjaciółmi.

znaczniki do kieliszkow

Znacznik do drinków – trąbka Trumpet Tag Cup, cena 24,00 zł /szt.

Wszystko pod kontrolą

Nic nie smakuje lepiej niż zimny napój serwowany podczas gorących przyjęć. Jednak w wyniku różnicy temperatury szklanka bardzo szybko pokrywa się kropelkami wody i utrudnia spożywanie trunku. Sliced Cold z kolekcji POP Collection to szklanka przygotowana do zadań specjalnych. Dzięki swojej nietypowej formie oraz matowemu wykończeniu wilgotne naczynie nie ma prawa wysunąć się z rąk i spowodować dywanowej katastrofy. Dodatkowo, ciekawy kształt sprawia, że szklanka Sliced Cold to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale i bardzo efektowne.

szklanki

Szklanka mleczna 450ml Sliced Cold, cena 119,00 zł

Otwartość przede wszystkim

Największym komplementem dla każdego gospodarza przyjęcia jest przybycie na jego zaproszenie wszystkich oczekiwanych gości. Jeśli jednak zabawa staje się na tyle duża, że goście bawią się w kilku pomieszczeniach, warto zadbać o to, aby drzwi do nich pozostawały otwarte. Z pewnością przydatne okażą się kolorowe stopery w kształcie gwoździ Nail Door Stopper. Dyskretnie zapobiegną zamykaniu się drzwi, co zachęci do integracji i wspólnej zabawy wszystkich gości.

stopery do drzwi

Stoper do drzwi, gwóźdź Nail Door Stopper (w kolorach: czarny, zielony, niebieski, różowy) cena 49,00 zł

Do następnego razu!

Kiedy już  ostatni goście opuszczą przyjęcie, zwykle okazuje się, że na stole pozostały otwarte, lecz jeszcze nie opróżnione butelki wina. Ponowne użycie korka może być jednak nieskuteczne i spowodować dodatkowe problemy, na przykład ukruszenie do wnętrza butelki. Wax Seal Wine Stopper to ciekawe rozwiązanie, pozwalające na przedłużenie życia każdego niedokończonego wina. Silikonowy korek odetnie dopływ powietrza do trunku, dzięki czemu przechowywanie stanie się o wiele prostsze.

korek do wina

Korek do wina (w kolorach: czerwony, zielony, pomarańczowy, niebieski) Wax Seal Wine Stopper, cena 24,00 zł

 

Leave a Reply