Wielofunkcyjna mikrofalówka parowa

Kuchenny multitalent 4 w 1 do zdrowego, smacznego i szybkiego gotowania. Idealny dla osób dbających o zdrowie i lubiących kreatywne gotowanie. Cztery metody gotowania: na parze, na grillu, w piekarniku (grzanie od góry i od dołu) i w kuchence mikrofalowej. Moc pary 1100 W zapewnia zachowanie składników odżywczych. Unikalna taca do grillowania zapewniająca zdrowsze gotowanie z niską zawartością tłuszczu i chrupiące potrawy z każdej strony.

Bezproblemowe programy automatyczne, czujnik Genius i opcje łatwego czyszczenia

Firma Panasonic, światowy lider w dziedzinie rozwoju najnowocześniejszych urządzeń elektronicznych, technologii i rozwiązań, przedstawia nową parową mikrofalową kuchenkę wielofunkcyjną NN-DS59N. Ten najnowszy kuchenny multitalent 4 w 1 oferuje cztery różne metody gotowania – na parze, w piekarniku (grzałka górna/dolna), na grillu i w kuchence mikrofalowej – dzięki czemu entuzjaści jedzenia mogą przygotowywać wiele różnych przepisów i cieszyć się szybkim, bezwysiłkowym gotowaniem, które pozwala zachować składniki odżywcze w każdym posiłku.

Ten pomocnik kuchenny doskonale pasuje do intensywnego trybu życia dzięki funkcjom oszczędzającym czas, a także do każdej kuchni dzięki kompaktowemu, nowoczesnemu wzornictwu.

Historia kuchenek mikrofalowych Panasonic rozpoczęła się w 1966 r., kiedy to firma Panasonic wprowadziła na rynek pierwszą domową kuchenkę mikrofalową. Od tego czasu, bazując na stale rosnącej wiedzy i doświadczeniu, firma opracowuje coraz więcej produktów ukierunkowanych na potrzeby konsumentów – wprowadzając innowacje, zaawansowane technologie, funkcje oszczędzania energii i unikalne wzornictwo.

Najlepszy sposób na zdrowe gotowanie: PARA

Gotowanie na parze jest jedną z najlepszych metod gotowania, jeśli chodzi o zachowanie składników odżywczych i maksymalizację smaku, zwłaszcza w przypadku ryb i warzyw. Na przykład gotowane brokuły mogą stracić ponad 50% witaminy C, ale podczas gotowania na parze 94% tej ważnej witaminy zostaje zachowane. Para zatrzymuje składniki odżywcze, wilgoć i aromaty, zapewniając zdrowy i fantastyczny smak.

Para jest również tradycyjną japońską techniką gotowania Washoku, co oznacza japońskie jedzenie, które jest zarówno zdrowe, jak i smaczne. Dzięki połączeniu świeżych, aromatycznych i pełnowartościowych składników, gotowanych w delikatny sposób, Washoku jest znane na całym świecie ze swojej prostoty, zdrowia i smaku. Jest to również powód, dla którego Washoku jest sercem każdego produktu Panasonic Experience Fresh, takiego jak NN-DS59N, przeznaczonego do kuchni.

Experience Fresh to marka urządzeń kuchennych firmy Panasonic, która celebruje radość płynącą ze świeżej żywności i tworzy doświadczenia społeczne dla użytkowników. Nowa parowa mikrofalowa kuchenka wieolofunkcyjna NN-DS59N 4 w 1, zainspirowana ponadczasową kulturą japońską, technikami gotowania i technologiami, została fachowo zaprojektowana i wyprodukowana, aby umożliwić kucharzom na każdym poziomie zaawansowania czerpanie prawdziwej radości ze zdrowego gotowania.

Leave a Reply