Zwierzaki na podłodze: dywany dla dzieci

Oferta dziecięcych dywanów „Farma” Komfortu powiększyła się o nowe wzory. Radosne, kolorowe dywany, których głównymi bohaterami są zwierzaki idealnie podkreślą wystrój pokoju dziecięcego, a ich właściwości praktyczne doceni z pewnością niejedna mama. Produkty dostępne są w 4 rozmiarach, w cenie już od 89 złotych!

Barwny dywan to doskonały sposób na ożywienie pokoju dziecięcego. Jeżeli oprócz koloru dodamy do tego jeszcze wesołe dziecięce motywy, to skutecznie i bez konieczności robienia dużych inwestycji podkreślimy, kto jest w nim gospodarzem.

dywan do pokoju dziecka 1

Dywan do pokoju dziecka, dostępny w sieci Komfort

Oferta Komfortu powiększyła się właśnie o nowe wzory dywanów „Farma”.  Wśród nowości znajdziemy dywany z podobiznami popularnych i lubianych przez dzieci wiejskich zwierzaków: koni, krów, kur, owieczek czy świnek. Oprócz tego dzieciaki do wyboru mają dywan przedstawiający całą farmę oraz zoo. Wszystkie dywany wyróżnia intensywna kolorystyka, a elementy graficzne stanowią doskonałą inspirację do zabawy.

dywan do pokoju dziecka 2

Dywan do pokoju dziecka, dostępny w sieci Komfort

Dywany „Farma” wykonane są w 100% z praktycznego włókna polipropylenowego typu heat set frise. Charakteryzuje go duża sprężystość i tzw. „pamięć kształtu“, dzięki czemu dywan jest odporny na udeptywanie oraz posiada właściwości tłumienia dźwięków, co z pewnością docenią pozostali domownicy oraz sąsiedzi. Dzięki temu, że włókno barwione jest na całej długości a nie tylko na wierzchu, dywany PP heat set frise są również odporne na utratę koloru – zarówno pod wpływem słońca, jak i to wywoływane częstym czyszczeniem. A do tego posiadają właściwości antyalergiczne.

dywan do pokoju dziecka 3

Dywan do pokoju dziecka, dostępny w sieci Komfort

Produkty dostępne są w 4 wymiarach: 80×120 cm w cenie 89 zł, 133 x 180 cm w cenie 229 zł, 160 x 220 cm w cenie 329 zł oraz 200 x 280 cm w cenie 529 zł. Oferta do nabycia wyłącznie w sieci Komfort –  w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie na www.komfort.pl

Na zdjęciach: dywan Donkey Morela (434200), dywan Lambs Turkus (434201) oraz dywan Trio Limonka (434202). Materiał: 100% z PP heat set frise. Do nabycia wyłącznie w sieci Komfort w 4 rozmiarach w cenie od 89 PLN.

Leave a Reply