4 rzeczy, które musisz wiedzieć wybierając mikrofalówkę

Nowoczesne mikrofalówki wyposażone są w innowacyjne technologie, które odkryją przed Tobą całą gamę możliwości i pozwolą Ci wykorzystać potencjał urządzenia. Podgrzewaj, opiekaj i gotuj na parze w sposób szybki, ale także zdrowy. Czego możemy oczekiwać od sprzętu i na co zwrócić uwagę wybierając model do swojej kuchni lub biura?

Gdy zależy Ci na efekcie, jak z piekarnika

Czy w mikrofalówce da się opiekać potrawy na chrupko? Tak, pod warunkiem, że jest wyposażona w talerz Crusty Plate, który umożliwia przygotowywanie dań, które chrupkością dorównują tym z piekarnika. Za pomocą funkcji Crusty Plate w mikrofalówkach Samsung przygotujemy dania uwielbiane przez całą rodzinę. Pizza z zarumienionymi brzegami i ciągnącym się serem, nuggetsy w chrupiącej panierce czy aromatyczna tarta z suszonymi pomidorami to jedne z dań, które nie tracą na smaku i strukturze, gdy przygotowujemy je w nowoczesnej kuchence mikrofalowej. Warto spróbować takiego rozwiązania, nie tylko gdy brakuje nam czasu.

Gdy chcesz zdrowo gotować

Zdrowe odżywianie to dziś dla wielu z nas priorytet. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie poświęcić dużo czasu na przygotowywanie potraw, które będą odżywcze i pełne witamin. Z pomocą przychodzą mikrofalówki Samsung z funkcją Healthy Cooking, dzięki którym będziemy gotować zdrowo, lekko i bez wysiłku. Przygotujemy w nich dania na parze takie jak: brązowy ryż, łosoś czy brokuły bez obaw, że utracą smak i walory odżywcze. To doskonałe rozwiązanie dla aktywnych osób, które tak samo, jak kondycję fizyczną, cenią sobie czas i proste rozwiązania.

Gdy oczekujesz czegoś więcej

Nowoczesne mikrofalówki potrafią zaskoczyć. Ich rola w kuchni może okazać się kluczowa nie tylko ze względu na funkcje umożliwiające zdrowe gotowanie czy opiekanie na chrupko. W kuchenkach mikrofalowych Samsung możemy przygotować nawet domowy jogurt oraz pozostawić ciasto drożdżowe do wyrośnięcia. Jest to możliwe dzięki funkcji fermentacji*, która umożliwia odkrycie zupełnie nowych możliwości urządzenia. Jest niedziela wieczór, a nas naszła ochota na coś słodkiego? Z kilku składników w krótkim czasie wyczarujemy pyszne i puszyste ciasto, które ucieszy całą rodzinę.

Gdy chcesz łatwo pozbyć się niechcianych zapachów

Nikt nie lubi czyścić zabrudzeń i osadów, które siłą rzeczy pojawiają się w trakcie użytkowania sprzętu. Na szczęście powłoka Ceramic Inside™ wykorzystywana w mikrofalówkach Samsung pozwala zapomnieć o tym problemie. Dzięki niej łatwo utrzymamy urządzenie w czystości, bez obawy o tłuste plamy, bakterie i nieprzyjemne zapachy. W usunięciu tych ostatnich pomoże też funkcja deodoryzacji, która oczyszcza powietrze wydmuchując zapachy z wnętrza urządzenia i gwarantuje, że potrawy nie przejdą aromatem tych wcześniej przygotowanych. To wszystko sprawia, że używanie mikrofalówki Samsung jest jeszcze przyjemniejsze, a my nie musimy martwić się o jej czasochłonne czyszczenie.

Leave a Reply