Akcesoria dla osoby praktycznej i dla romantyka

Poszukiwania świątecznych prezentów czas zacząć! Potrzebujemy: przedmiotów codziennego użytku i takich na specjalne okazje, praktycznych drobiazgów oraz gustownych dodatków. Dla każdego – coś niebanalnego! Trudnemu zadaniu sprosta Soulmates – nowa, eklektyczna kolekcja Villeroy & Boch.

Pomysł na prezent dla osoby praktycznej? Soulmates. Dla romantyka? Również Soulmates. W nowej linii akcesoriów Villeroy & Boch znajdziesz upominek doskonały dla każdego i na każdą okazję! Kolekcja przyciąga prostymi, geometrycznymi kształtami, stonowaną kolorystyką i efektownym połączeniem różnych materiałów. Jej siłą jest wielofunkcyjność! I tak – szklane naczynie o kształcie kielicha może służyć zarówno za minimalistyczny lampion, jak i oryginalną, pojemną miseczkę.

 

akcesoria1

Kolekcję Soulmates Villeroy & Boch

Podobnie z modelem przypominającym niski słoik – raz jest rozświetlającą jesienne wieczory latarenką, raz eleganckim pojemnikiem np. na suszone jabłka lub pestki dyni. Wykonana z drewna mango nakrętka nadaje całości eklektycznego charakteru i jednocześnie zabezpiecza przed przedostawaniem się do wnętrza wilgoci. By przechowywane produkty pozostawały świeże i chrupiące!

 

akcesoria2

Kolekcję Soulmates Villeroy & Boch

Kolekcję Soulmates uzupełniają: wysoki, prosty lampion, pękaty świecznik na wkład oraz fantazyjny wazon – szeroki i wypukły po środku, wąski na krańcach. Wszystkie akcesoria serii dostępne są w pięciu wariantach. Oprócz białych, porcelanowych znajdziemy tam również szklane: przezroczyste i w modnych barwach Kiwi, Petrol Blue oraz Smoke.

 

akcesoria3

Kolekcję Soulmates Villeroy & Boch

Leave a Reply