Biała kuchnia z wyspą w minimalistycznym stylu

Czysta architektoniczna forma kuchni Z1 jest doskonałą bazą dla wyszukanych materiałów wykończeniowych. Wyrazisty blat odwzorowujący rysunek kamienia ciekawie przełamuje minimalistyczny charakter mebli.

biala kuchnia z wyspa w minimalistyczym stylu 1

Kuchnia Z1 marki Zajc

Jednym z trendów, które pojawiły się w meblach kuchennych są blaty z kamieni  o mocnym rysunku lub z kompozytów je imitujących. Rozwiązanie to znajdziemy w  modelu kuchni Z1 marki Zajc, w którym blat wyspy kuchennej wykonany jest z najnowszego materiału Dekton Aura. Uwagę zwraca mocny wzór odtwarzający rysunek marmuru clacatta. Intensywny rysunek szarych „żył” doskonale komponuje się z minimalistyczną formą mebli, którą nadają wyważone proporcje  i geometrycznym podziały. Jednolity, lekki charakter zabudowy podkreślają bezuchwytowe fronty wyspy i wysokiej zabudowy wykończone w białym błyszczącym lakierze.

Kuchnia Z1 to najbardziej oszczędny w formie i jednocześnie cieszący się największą popularnością model marki Zajc. Odpowiednio dobrane materiały podkreślają neutralność kuchni lub przeciwnie – eksponują rysunek poszczególnych płaszczyzn i nadają modelowi indywidualne cechy. Model ma stonowany, elegancki charakter i świetnie sprawdza się w reprezentacyjnych kuchniach otwartych. www.zajc.pl

biala kuchnia z wyspa w minimalistyczym stylu 2

Kuchnia Z1 marki Zajc

biala kuchnia z wyspa w minimalistyczym stylu 3

Kuchnia Z1 marki Zajc

biala kuchnia z wyspa w minimalistyczym stylu 4

Kuchnia Z1 marki Zajc

Leave a Reply