Budowa domu nie musi być trudna – jak zacząć?

Wybudowanie domu jednorodzinnego to dla wielu osób marzenie życia. Czy jednak musi być ono trudne w realizacji? Nie! Obecnie coraz więcej inwestorów decyduje się na skorzystanie z budowy domu systemem zleconym. Co warto o nim wiedzieć? Jak zacząć budowę domu z zewnętrzną firmą?

Na czym polega budowa domu systemem zleconym?

Domy kiedyś budowano systemem gospodarczym, czyli prace prowadzono we własnym zakresie. Teraz rosnącym zainteresowaniem cieszy się budowa domów systemem zleconym.

System zlecony w przypadku budowy domów jednorodzinnych polega na przekazaniu prac budowlanych w ręce zewnętrznej firmy, która zajmuje się wtedy sprawami organizacyjnymi oraz budową, a niekiedy także wykończeniem wnętrz domu.

Gdy planowana jest budowa domów powiat średzki – https://dom-pokazowy.pl/ to jeden z obszarów, gdzie realizowane są domy takim systemem. Usługi prowadzą wtedy firmy, które gwarantują kompleksową obsługę w ramach wykonania projektu i jego realizacji.

Budowa domu systemem zleconym – zakres prac

W ramach prac realizowanych podczas budowy domu systemem zleconym znajdują się poniższe:

  • dopasowanie projektu domu do wymogów klienta

  • wycena prac budowlanych

  • pomoc w uzyskaniu kredytu

  • podpisanie umowy na budowę domu

  • formalności w budowie domu – uzyskanie pozwolenia, zgłoszenie budowy i inne formalności

  • budowa domu według uzgodnień z klientem

  • odbiór kluczy po zakończeniu prac budowlanych

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – kompleksowa budowa domów systemem zleconym

Aby rozpocząć budowę domu systemem zleconym, duże znaczenie ma wybór odpowiedniego wykonawcy. W tym zakresie kompleksowe wsparcie na terenie powiatu średzkiego zapewnia klientom Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – PBI ma wieloletnie doświadczenie w realizacji prac budowlanych na zlecenie klientów. Firma prowadzi je na bazie dwóch projektów domów o metrażach 75 mkw. oraz 90 mkw. Jej dodatkowym atutem jest prezentacja domu pokazowego, który pozwala na sprawdzenie budynku firmy przed zdecydowaniem się na współpracę.

PBI prowadzi budowę domów w technologii tradycyjnej, z wykorzystaniem nowoczesnych, energooszczędnych materiałów budowlanych, co przekłada się na niskie koszty utrzymania gotowego budynku.

Istnieje również możliwość dopasowania układu budynku przygotowywanego według gotowego projektu specjalnie do potrzeb klienta. Można także zdecydować się na dodatki do budynku, na przykład dodatkowe okna, wzmocnienie stropu czy na rolety.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – fachowa budowa domów powiat średzki – poznaj pełną ofertę firmy na jej stronie internetowej i umów się na spotkanie z przedstawicielem PBI już teraz!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: [email protected]

Leave a Reply