Fantastyczne poduszki z nadrukami – zobacz!

Planując wystrój wnętrza nie wolno zapominać o szczegółach. Już wielokrotnie udowodniliśmy Wam, ze małe przedmioty mają w sobie wielką moc. Szczególnym dodatkiem do wnętrza są poduszki –są nie tylko ozdobą, ale również zwiększają komfort. Jeśli jednolite, nawet najbardziej kolorowe poduszki już trochę nam się znudziły, wybierzmy te z zabawnym nadrukiem.

Jeśli podoba nam się stylistyka lat siedemdziesiątych, być może przypadną nam do gustu dodatki właśnie w takim stylu. Te poduszki, ozdobione nieco psychodelicznym wzorem kwiatowym i motywem motyli świetnie uzupełnią aranżacje wnętrz w mocnych, nasyconych barwach. Oczywiście, poduszki zgodnie z hipisowską filozofią niosą przesłanie miłości :). Głosi je wypisany stylizowanymi literami napis.

poduszka

(Poduszka z nadrukiem, fot. Matalan)

Jeśli już mowa o przesłaniu miłości, nie sposób zapomnieć o motywie serca. To serce jest podwójnie słodkie, bo złożone z kwiatów. Jeśli dobrze się przyjrzymy, możemy zauważyć, że widocznych na niej jest kilka różnych rodzajów kwiatów. Taka poduszka stanowi świetny dodatek do wnętrza w różnych stylach. Świetnie uzupełni zarówno nowoczesne aranżacje wnętrz wykorzystujące intensywne barwy, jak i wystrój wnętrza w stylu vintage.

poduszka 4

(Poduszka z nadrukiem, fot. Debenhams)

W dobie maili, SMSów i Facebooka sztuka pisania listów zanika. A szkoda. Czy pamiętamy jeszcze ten dreszczyk emocji, który towarzyszył otrzymaniu przesyłki z daleka? Jeżeli nie, przypomnieć nam o tym może aranżacja wnętrza. Konkretniej chodzi o zabawne poduszki przypominające kształtem zaadresowaną kopertę.  To świetny pomysł na prezent. Dodatkową ich zaletą jest neutralna kolorystyka, dzięki której wpasują się niemal w każdy wystrój wnętrza.

poduszka 2

(Poduszka z nadrukiem, fot. Matalan)

Dom i miłość – zarówno miłość do rodziny, jak i do partnera – to pojęcia nierozerwalnie ze sobą związane. Doskonale obrazuje to grafika przedstawiona na tej oto poduszce. Poduszka jest w kolorze czarnym, zatem najlepiej sprawdzi się, jeśli chodzi nowoczesne, nieco surowe aranżacje wnętrz. Jej surowy design pozostaje w interesującym kontraście z niezwykle ciepłym przesłaniem, jakie niesie.

poduszka 3

(Poduszka z nadrukiem, fot. Matalan)

Lubisz zabawne, rysunkowe motywy? Mamy dla Ciebie absolutny hit. Spójrzmy tylko na tego kota i jego zniewalające, bardzo inteligentne spojrzenie. Czy te oczy mogą kłamać?:)  Wybaczyć możemy mu nawet to, że przysiadł na czajniku do herbaty. Sądząc po wyrazie pyszczka dobrze wie co robi i nie należy mu w tym przeszkadzać :). Dodatki takie jak ta poduszka sprawią, że nasz wystrój wnętrza w mgnieniu oka uzyska luźny, wesoły charakter.

poduszka 5

(Poduszka z nadrukiem, fot. Debenhams)

Zobacz też dodatki do wnętrza w stylu retro

Leave a Reply