Wielkanocne przebudzenie – świąteczna kolekcja dekoracji i dodatków

Wielkanoc to nie tylko czas świętowania, ale również pora, gdy przyroda budzi się do życia. To właśnie wiosenna feeria obecnych w naturze barw stała się inspiracją dla najnowszej, świątecznej kolekcji marki Eurofirany. Wśród tegorocznych dekoracji odnajdziemy między innymi niezliczoną ilość przykuwających wzrok koszyczków, gromadkę barwnych, ceramicznych zajączków, a także szeroką gamę świątecznych, haftowanych obrusów.

dekoracje wielkanocne 0

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany

Z wielkanocną kolekcją marki Eurofirany zarówno wnętrze naszego domu, jak i świąteczny stół zakwitną kolorami wiosny. Przeglądając tegoroczne propozycje odkryjemy, iż zdecydowany prym wiedzie linia koszyczków, zarówno koronkowych, szydełkowych, jak i bardziej tradycyjnych, niemniej zdobionych delikatnymi kwiatami. Ich klasyczny kształt oraz subtelna, pastelowa kolorystyka doskonale dopasują się do różnorodnych dodatków oraz stylów. Ciekawym, a zarazem funkcjonalnym akcentem staną się z kolei proste, wykonane na szydełku, śnieżnobiałe pudełka, z zamknięciem lub bez, w których można zarówno przechowywać świąteczne łakocie, jak i tworzyć kwiatowe dekoracje.

dekoracje wielkanocne 1

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany

Odrobinę ożywienia do wnętrz naszego domu wprowadzi natomiast rodzinka kolorowych, ceramicznych zajączków. Dostępne są one w kilku różnych wielkościach oraz optymistycznych, wiosennych barwach, co pozwala wkomponować dowolną figurkę zarówno w gotową świąteczną aranżację, jak i tworzyć własne, unikatowe kompozycje. Nie zapominając o uroczystym śniadaniu, marka przygotowała także gamę okolicznościowych, haftowanych obrusów, które pozwolą szybko i w prosty sposób wyczarować prawdziwie świąteczną atmosferę przy stole. Całości dopełnią przepiękne dekoracyjne kwiaty od marki Eurofirany, które kwitnąć mogą nie tylko wiosną, ale i przez cały rok.

dekoracje wielkanocne 2

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany to sprawdzony przepis na unikatową, a zarazem przykuwającą wzrok świąteczną aranżację, która, bez względu na panującą za oknem aurę, nasyci nasz dom słoneczną i wiosenną aurą.

dekoracje wielkanocne 3

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany

dekoracje wielkanocne 4

Wielkanocne dodatki marki Eurofirany

Leave a Reply