Porcelanowa zastawa – pięknie podany deser

Ciepłe dni spędzamy nie tylko na wakacyjnych wyjazdach. Każdy dzień mija trochę dłużej, gdy popołudniami spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Słońce dodaje pozytywnej energii, a kolorowo zastawiony stół sprawia, że pomimo codziennych obowiązków, udaje nam się wspólnie spędzić radosne chwile. Lato to idealny czas na sprawianie sobie przyjemności dzięki smakowaniu soczyście świeżych owoców i deserów. To czas dogadzania najbliższym i sobie iście po królewsku. Przy pięknie zastawionym stole zarówno wytworną porcelaną, jak i kolorowymi dodatkami. Lato według AMBITION to po prostu słodki czas.

zastawa porcelanowa 1

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 2

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 3

Zastawa marki AMBITION

Wspaniałe zaproszenie

Pięknie wyeksponowane słodkości i owoce na wyciągnięcie ręki pozwolą poczuć się również gościom zupełnie jak w domu. Stylowa patera bez względu na porę dnia będzie zachęcać do częstowania się smakołykami i wspólnych pogaduszek przy filiżance kawy czy herbaty. Valencia to klasyczna patera z białego szkła marki AMBITION. Poprzez proces hartowania patera posiada większą odporność na zadrapania i obtłuczenia, dzięki czemu niestraszne jej nawet dziecięce harce i swawole przy stole. Miłośnikom nowoczesnych kształtów przypadnie do gustu równie trwała patera porcelanowa z popularnej kolekcji Kubiko marki AMBITION, dostępna w wersji dwu i trzypoziomowej. Marmurowa biel porcelany połączona jest z wyrazistym kwadratowym kształtem każdego z poziomów.

zastawa porcelanowa 4

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 4 2

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 5

Zastawa marki AMBITION

Eleganckie podanie

Porcelana Lordene stanowi wytworną zastawę stołową AMBITION, zdobioną delikatnym roślinnym motywem i złoconym obrzeżem. Posiada klasyczny kształt i delikatne dekory nadające jej bardzo ekskluzywnego charakteru. Stonowany, a zarazem bardzo neutralny odcień bieli sprawia, że zestaw porcelany Lordene będzie idealnie pasować nie tylko na wyjątkowe okazje, ale również na codzienne, słodko letnie spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Doskonale będzie komponował się z klasycznym zestawem gładkich sztućców deserowych Prato, wykonanych ze stali nierdzewnej 18/10.

zastawa porcelanowa 6

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 7

Zastawa marki AMBITION

zastawa porcelanowa 8

Zastawa marki AMBITION

Wesołe akcentowanie

Elegancko zastawiony stół warto samodzielnie przełamać kolorowymi akcentami, używając na przykład elementów z kolekcji ceramiki szkliwionej Happy oraz karbowanej zastawy Palette. Takie przełamanie formuły spodoba się nie tylko dzieciom. Wprowadzi na stół trochę luzu, dając gościom pełną swobodę decydowania o charakterze spotkania, wprawiając ich w wesoły nastrój i podkreślając wspaniałą atmosferę słodkiego lata.

Leave a Reply