Salon jak ekskluzywna górska willa

Urlopowe wyjazdy kojarzą się nie tylko ze zwiedzaniem nowych miejsc, ale także z relaksem we wnętrzach apartamentów, z których korzystamy, by sztuka wypoczynku była idealna. Dlaczego jednak możliwość cieszenia się nimi ma być jedynie domeną dalekich wyjazdów? Kolekcja Bosco marki Ceramstic może sprawić, że i Twoje wnętrze nabierze niecodziennej elegancji, stając się szykowne i oryginalne.

Relaks sezonowych wyjazdów można realizować na wiele sposobów, a jednym z nich jest inwestycja w luksusowy apartament, w którym wypoczywać będziemy podczas urlopu. Jeśli pobyt w tego typu miejscach, oprócz należnego odprężenia, zrodził niedosyt w zakresie elegancji przestrzeni na co dzień, marka Ceramstic ma atrakcyjną propozycję.

plytki ceramiczne w salonie

Płytki Bosco marki Ceramstic

Z kolekcją gresu Bosco możesz stworzyć we własnym salonie atmosferę ekskluzywnej górskiej willi. Powierzchnia płytek idealnie odwzorowuje efektowny rysunek kamienia naturalnego Forest, w ciepłych odcieniach Giallo i Verde, które nadadzą każdemu wnętrzu elegancji i piękna. Praktyczność płytek ceramicznych połączona z oryginalnym designem sprawi, że wnętrza będą przypominały wielkopowierzchniowe apartamenty. Idealnie nadadzą się także do salonów z kominkami, czy holu domu rodzinnego. Takie połączenie wyniesie wnętrza na wyższy poziom piękna.

Bosco dodaje pomieszczeniom wysmakowanej elegancji. Ze względu na duży wymiar płytki Gold (90x60cm), doskonale wkomponuje się ona w podłogę salonu czy korytarza, a jej ciepły kolor dobrze uzupełni wystrój, w którym panuje drewno, jak i w te nieco bardziej nowoczesne wnętrza, z dominantą szkła i metalicznego połysku – mówi Joanna Ciecierska, stylista marki Ceramstic. Bez względu na to, z jakimi elementami wystroju wnętrz połączymy płytki Bosco oraz niezależnie od indywidualnych gustów, efekt będzie zawsze taki sam – wnętrze przestrzenne, pełne klasy i szyku.

Na uwagę zasługują także listwy z motywem powoju alpejskiego oraz narożnik Clematis. Dzięki połączeniu ich z płytkami Bosco, zwykły korytarz może zamienić się w dostojny hol, widywany w monumentalnych przestrzeniach teatralnych czy wytwornych hotelach.

Płytki Bosco marki Ceramstic charakteryzują się wysoką jakością, dużą odpornością
na ścieranie niską nasiąkliwością. Ich funkcjonalność w połączeniu z oryginalnym designer i ciekawym wzornictwem to gwarancja praktyczności i efektownego wnętrza. Od dziś, po pracy jedź zawsze wypocząć do ekskluzywnego kurortu – swojego domu.

plytki ceramiczne2Dossier produktów:
Bosco Verde GRS-10 60×30 cm – 193,14zł
Bosco Giallo GRS-12 60×30 cm – 193,14zł
Bosco Gold GRS-14 90×60 cm – 223,13zł
Bosco Clematis LGRS-10 60×15 cm – 107,88zł
Bosco Clematis NGRS-10 15×15 cm – 28,56zł

Leave a Reply