Stołek czy pufa? Fantazja we wnętrzach

Wprowadzanie do wnętrza fantazyjnych dodatków może być znakomitą zabawą. Trzeba jednak dobrze wiedzieć, czego się szuka – w przeciwnym razie można utonąć w prawdziwym morzu ofert różnych producentów. Z pomocą przychodzą Kasia i Filip z FORMAZONE, którzy dokonali selekcji najciekawszych dodatków dostępnych na rynku.

W kategorii „stołki, pufy ławeczki”, które mają być urozmaiceniem nowoczesnego wnętrza, szczególnie polecają:

  • pufy niemieckiej marki Sitting Bull,
  • polskie stołeczki Happy Barok,
  • międzynarodowy hit – Dutch Design Chair.

Pufy Sitting Bull są dostępne na stronie formazone.pl w trzech rozmiarach – mini, medium i bardzo duże. Niezależnie od wielkości, stanowią niezwykle wygodne siedzisko, uszyte z wysokiej jakości materiałów. Pod wpływem siadania, pufy plastycznie dostosowują się do naszego ciała. Dzięki wypełnieniu z pereł ESP, są niezwykle trwałe. Dzieci mogą na nich siedzieć, leżeć a nawet po nich skakać. Dorośli znajdą na nich wytchnienie po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Co ciekawe, pufy nadają się także użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Gdziekolwiek je ze sobą zabierzemy, będą radosnym urozmaiceniem – ich projektanci Christian i Michael Sieger opracowali szeroką gamę kolorów i wzorów idealnie sprawdzających się w nowoczesnych wnętrzach.

pufy

Pufy Sitting Bull

Najnowsza propozycja w ofercie FORMAZONE to Dutch Design Chair, które może być stołkiem, krzesłem a nawet stolikiem kawowym. Charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz innowacyjną konstrukcją. Dzięki temu, można go wykorzystywać na wiele sposobów, w tym przygotowując nadruk według własnego pomysłu lub dekorując własnoręcznie.  Dutch Design Chair jest wykonany z wytrzymałego, wysokiej jakości kartonu falistego, co sprawia, że jest to produkt biodegradowalny, przyjazny środowisku. Cieszy się ogromnym powodzeniem w sklepach na całym świecie, m.in. w Holandii Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Danii, Hiszpanii, Korei i Japonii.

stolek

Stołki Dutch Design Chair

Produktem w całości polskim, choć reprezentującym światowy poziom wykonania, są natomiast stołeczki Happy Barok. Wszystkie meble tej marki tworzy utalentowana projektantka Katarzyna Jasyk. Poszczególne modele jej autorstwa nawiązują do wzornictwa z różnych okresów. Do ulubionych stołeczków Kasi i Filipa z FORMAZONE należą zgrabne Odo na trzech nogach, inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. Ostatnio na formazone.pl pojawiły się także nowe modele, które wyróżniają toczone, drewniane nogi w kolorowych „skarpetkach”.

stolki

Stołeczki Happy Barok

Wszystkie opisane powyżej produkty znaleźć można w sklepie online www.formazone.pl.

Przykładowe ceny:

  • Pufa Sitting Bull Medium 140×115 – 799 zł
  • Stołek Odo wzór 2 kratka 45x40cm, Happy Barok – 390 zł
  • Dutch Design Chair – 99 zł

Leave a Reply