Ekskluzywna pościel, którą pokochał świat

Francuska firma Yves Delorme nareszcie zawitała do Polski! Wszystko za sprawą sklepu z wyposażeniem wnętrz – Lila&Godo Interiors. Na punkcie produktów tej firmy szaleje już cały świat, wielu celebrytów goszczących na pierwszych stronach gazet pokochało tą markę.

Yves Delorme to firma która zyskała sławę na całym świecie zapewniając klientom absolutna satysfakcje  z zakupionych towarów.Pościel Yves Delorme to nowość dostępna wyłącznie w Lila&Godo Interiors. Jest to produkt najwyższej jakości, wykonany  ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

posciel 1

Pościel Yves Delorme dostępna wyłącznie w Lila&Godo Interiors.

Pościel jest uszyta ze szlachetnego jedwabiu, doskonałej bawełny oraz bardzo lubianej satyny. Na nasze zmysły kojąco działają również kolory pościelowych tkanin, utrzymane w wyciszających zmysły barwach: delikatnych błękitach, zieleniach i zawsze pożądanej w sypialni – śnieżnej bieli. Pościel Yves Delorme odznacza się doskonałą jakością tkanin i stylowym wzornictwem, które zaspokoją najbardziej wybredne gusty.

posciel 2

Lila&Godo Interiors , Pościel Yves Delorme cena : od 250zł za poszewkę

Wybór wzorów i faktur jest tak szeroki, że  każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Motywem przewodnim produktów Yves Delorme są motywy kwiatowe, oraz kratka. Dzięki oryginalnym, nowoczesnym wzorom które znajdują się na  pościeli możemy stworzyć bajkową sypialnie.

posciel 3

Lila&Godo Interiors , Pościel Yves Delorme cena : od 250zł za poszewkę

Odpowiednio dobrana pościel to jedna z ważniejszych rzeczy o których powinniśmy pamiętać przy urządzaniu swojej sypialni. Dlatego sklep Lila&Godo Interiors wychodzi Państwu naprzeciw i prezentuje swoją nowość. Do tej pory wszyscy pasjonaci pościeli Yves Delorme musieli odbyć daleką podróż żeby zdobyć wymarzony dodatek do swojej sypialni. Teraz pościele Yves Delorme są na wyciągniecie ręki.

posciel 5

Lila&Godo Interiors, Pościel Yves Delorme cena : od 250zł za poszewkę

Dodatkowym atutem tej ekskluzywnej pościeli jest fakt iż jest ręcznie zdobiona co dodaje jej wyjątkowego charakteru oraz nadaje oryginalności i niepowtarzalności. To kolejny powód żeby zapoznać się z przedstawiana nowością sklepu Lila&Godo Interiors. Nie bez znaczenia jest także faktura materiałów pościelowych, które aż proszą się, aby wtulić w nie ciało i poddać się ich niespotykanej miękkości. Budują one klimat wnętrza, wprowadzając nas w ciepły, przyjazny nastrój.
A więc miłych snów…

posciel 4

Lila&Godo Interiors, Pościel Yves Delorme cena : od 250zł za poszewkę

Proponowane akcesoria są dostępne w sklepie z wyposażeniem wnętrz Lila & Godo Interiors Piękna 28/34 Warszawa.

Leave a Reply