Nowe kształty makaronów dla dzieci

Podravka rozbudowuje swoje portfolio i wprowadza na rynek dwa nowe kształty makaronów stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Przygotowane z najwyższej jakości pszenicy 100% durum, makaronowe Kids Pasta zwierzątka Zoo oraz literki ABC, są idealnym dodatkiem do zup oraz sosów serwowanych najmłodszym.

Dane rynkowe pokazują, że konsumpcja makaronów wyraźnie wzrasta z każdym rokiem. Nic dziwnego – różnorodne dania na bazie makaronu są proste w przygotowaniu i smaczne, a przez to lubiane także przez dzieci. W związku z tym Podravka postanowiła wyjść naprzeciw preferencjom najmłodszych konsumentów.  Chcąc wzbogacić ich menu o produkty najwyższej jakości oraz zagwarantować atrakcyjną zabawę podczas posiłków, producent poszerza swoje portfolio o dwa nowe rodzaje produktów przeznaczonych dla dzieci.

Makarony dla najmłodszych

Nowe makarony Podravka stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych – Kids Pasta ZOO Podravka w kształcie zwierzątek oraz Kids Pasta ABC Podravka w kształcie literek – są wyprodukowane z wysokogatunkowej pszenicy 100% durum (typu włoskiego), dzięki czemu znacznie przewyższają jakością inne makarony, powstałe ze zwykłej pszenicy. Charakteryzują się wysoką wartością odżywczą – są bogate w białko, tłuszcze oraz witaminy i składniki mineralne pochodzące z mąki z pszenicy durum. Mają również niższy indeks glikemiczny niż produkty ze zwykłej oczyszczonej mąki pszennej. Ponadto, makarony nie rozgotowują się, nie sklejają oraz zachowują sprężystość po ugotowaniu.

Leave a Reply