Pyszna aranżacja kuchni – maliny w czekoladzie

Kuchnia jest sercem domu, dlatego powinna być funkcjonalna, piękna i emanująca ciepłem. Przyjazną, a zarazem pełną pozytywnej energii atmosferę uzyskamy łącząc nowoczesne płytki w odcieniach kakao i kawy z mlekiem z najnowszej kolekcji City Ceramstic z dodatkami w kolorze soczystych malin.

Beże, brązy i odcienie kremów są niezmiennie popularne i stanowią doskonałą podstawę aranżacji wnętrz. By uzyskać nie tylko klasyczny, neutralny, ale i elegancki efekt, wystarczy połączyć płytki o różnych odcieniach i stopniu połysku, np. gres porcellanato City Brąz i Beż marki Ceramstic w wykończeniu polerowanym oraz matowym.

wystroj kuchni 1

Kolekcja City marki Ceramstic

 

Wyrazistego charakteru całej kompozycji nadadzą dodatki i pojedyncze elementy w jednym intensywnym kolorze. Smakowite akcenty, np. blat i pufy w odcieniu maliny i żurawiny wprowadzą do kuchni radosną atmosferę.

Nowoczesny styl podkreślą geometryczne dekory City Ring marki Ceramstic. Można je łączyć ze sobą w każdym kierunku, np. na ścianie przy stole jadalnym, dzięki czemu uzyskamy dekoracyjny panel, który wyróżni strefę jadalną w kuchni.

wystroj kuchni 2

Kolekcja City marki Ceramstic

 

Dekory oraz listwy City Ring wykonane są w technologii water-jet, czyli cięcia strumieniem wody. Oznacza to, że w całości są produkowane z gresu porcellanato, dzięki czemu dekory oraz listwy City Ring mogą być stosowane zarówno na ścianie, jak i podłodze.

wystroj kuchni 3

Kolekcja City marki Ceramstic

 

Podłoga z gresu polerowanego City ładnie odbija światło, dodaje lekkości i optycznie powiększa pomieszczenie. W miejscach, gdzie powierzchnia narażona jest na najczęstsze zabrudzenia i zachlapania,  np. wzdłuż kuchennych szafek, warto zastosować gres City Beż w wykończeniu matowym. Takie rozwiązanie zapobiegnie m.in. poślizgnięciu się w czasie codziennej krzątaniny.

wystroj kuchni 4

Kolekcja City marki Ceramstic

 

Płytki z kolekcji City marki Ceramstic mają wymiary 60×60 cm i są rektyfikowane, dzięki czemu można zastosować między nimi minimalną, bardzo wąską fugę (1,5-2 mm). W ten sposób uzyskamy efekt gładkiej tafli, która jeszcze bardziej powiększy optycznie kuchnię.

Ponadto duży format płytek świetnie sprawdzi się nad blatem kuchennym. Najlepszą wysokością do zawieszenia górnych szafek jest 55-60 cm nad dolnymi – wypełnienie przestrzeni między nimi pojedynczym pasem rektyfikowanego gresu z cienką fugą w kolorze maksymalnie zbliżonym do płytek da efekt jednolitej tafli, dzięki czemu kuchnia jeszcze zyska na przestronności.

Dossier Produktów

Na kolekcję składają się:
– gres City Brąz Poler UL-102P i Mat UL-102M – 60×60 cm
– gres City Beż Poler UL-105P i Mat UL-105M – 60×60 cm
– dekory City Ring DG-101A i DG 101B – 60×60 cm
– listwy City Ring LG-101A i LG-101B – 60×10 cm

Leave a Reply