Lustrzany blask w wystroju sypialni

Miotto to marka wysokiej jakości mebli i akcesoriów do nowoczesnych wnętrz. Wśród jej propozycji na 2014 rok znajdują się łóżko Zarra oraz nowe komody, szafki nocne i lustra. Wszystkie znaleźć można w odświeżonej ofercie sklepu formazone.pl.

Łóżka Miotto to europejskie bestsellery, wśród których nieczęsto pojawiają się zupełnie nowe modele. Tym większym zaskoczeniem jest Zarra – nowe łoże małżeńskie od Miotto, przeznaczone do materaca w rozmiarze 160/200 lub 180/200. Wykonano je z przyjemnej w dotyku a jednocześnie odpornej na zabrudzenia tkaniny. Łóżko dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, taupe i eleganckim odcieniu szaro-brązowym. Nowoczesny, designerski wygląd to nie jedyna jego zaleta. Jest też niezwykle wygodne, a przy tym funkcjonalne – producent wyposażył je w zintegrowany schowek na pościel.

aranzacja sypialni1

Łóżko Zarra by Miotto – 5 099 zł brutto

wystroj sypialni

Łóżko Zarra by Miotto

Najmodniejszy look sypialni proponowany przez Miotto to połączenie łóżka Zarra z nowymi modelami sypialnianych komód i szafek nocnych. Ich elementem charakterystycznym są dekoracje z dymionego lustra (jak w serii Amiterno) bądź całe lustrzane powierzchnie, pięknie odbijające światło (jak w serii Fermi). Najbardziej fantazyjnym nowym meblem o funkcji stolika nocnego jest Boezio, z lustrzanym wykończeniem i wewnętrzną szklaną półką. Aranżację sypialni dopełnią eleganckie lustra Miotto w oryginalnych, szklanych ramach. Na szczególną uwagę zasługują modele z nowych serii Lante, Affori i Medici. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej.

lustra w sypialni

Lustro Lante Quadro by Miotto – 2149 zł brutto

szafka do sypialni

Szafka Boezio by Miotto – 990 zł brutto

Wszystkie opisane powyżej produkty znaleźć można w sklepie online www.formazone.pl.

meble do sypialni

Leave a Reply