Masz tylko 5 minut na śniadanie?

Smaczne i pełnowartościowe śniadanie w 3 minuty? Tak,  dzięki pysznym płatkom owsianym z mlekiem i owocami.  Płatki mają jeszcze jedną zaletę: poręczne opakowanie zawierające jedną porcję płatków zmieści się w każdej,  nawet najmniejszej torebce. 

Nie od dziś wiadomo,  że owies i jego przetwory kompleksowo pokrywają zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze.  Z tego względu kobiety cenią go za właściwości odchudzające i odmładzające,  sportowcy traktują jako źródło siły,  zaś lekarze chwalą za działanie lecznicze i ochronne.  Nic więc dziwnego,  że w rankingu najzdrowszych produktów świata porcja owsianki zajmuje czołowe miejsce.

Smaczne i pełnowartościowe śniadanie w 3 minuty. Tak to teraz możliwe

Smaczne i pełnowartościowe śniadanie w 3 minuty? Tak, to teraz możliwe.

Fitella wie o tym doskonale,  dlatego stworzyła produkt idealny zarówno dla zdrowia,  jak i dla urody.  Płatki owsiane z mlekiem i owocami to wyłącznie naturalne składniki,  dzięki czemu są zdrowe i niskokaloryczne.  Zawarty w nich błonnik szybko likwiduje uczucie głodu i zapewnia sytość na długi czas,  a przeciwutleniacze stanowią skuteczną broń w walce z wolnymi rodnikami,  opóźniając proces starzenia organizmu.  Porcja płatków to prawdziwe bogactwo witamin,  w tym niezbędnej dla prawidłowej pracy mózgu i układu nerwowego witaminy B6,  kwasu pantotenowego i witaminy B1,  które skutecznie przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu oraz innych witamin z grupy B korzystnie wpływających na skórę,  włosy i paznokcie.

Płatki owsiane Fitella z mlekiem i owocami występują w trzech najpopularniejszych smakach: ze słodką maliną,  z aromatycznym jabłkiem i cynamonem oraz z soczystymi truskawkami.  Sugerowana cena opakowania (50 g) wynosi 1,39 PLN.

Leave a Reply