Coś na lekkie śniadanie

Mleczne produkty o obniżonej zawartości tłuszczu stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród osób, które chcą zdrowo się odżywiać i dbają o swój wygląd. Produkty nabiałowe z niską zawartością tłuszczu oraz wysoką zawartością białka to nieodłączny element zdrowej, zrównoważonej diety. Pozwalają w pełni delektować się ulubionymi smakami i jednocześnie „pilnować wagi”.

Przykładem takiegowyrobu jestSerek Wiejski lekki, który ma jedynie 3% tłuszczu. Pyszne ziarna twarożku zanurzone są w delikatnej, odtłuszczonej śmietance, co sprawia, że produkt jest niskokaloryczny (jedyne 81 kcal na 100 g) i zarazem bardzo smaczny. Ponadto, stanowi cenne źródło białka (11 g w 100 g serka) oraz wapnia będących głównymi materiałami budulcowymi organizmu.

serek wiejski lekki

(Serek wiejski lekki firmy Piątnica)

Lekki Serek Wiejski dobrze smakuje serwowany z chrupkim pieczywem, warzywami lub sezonowymi owocami. Produkt dostępny jest w kubeczku 150 g oraz w wersji rodzinnej 500 g.Piątnica poleca również Twaróg Wiejski lekki 0% tłuszczu. Bogaty w białko twaróg jest doskonałą podstawą niskokalorycznego, a jednocześnie pożywnego posiłku.

Inną propozycją na lekkie śniadanie jest Kefir 0% tłuszczu Piątnicy. Gęsty, lekko kwaśny w smaku napój stanowi kompozycję cennych dla organizmu składników odżywczych, m.in. białka, wapnia, fosforu, potasu, oraz witamin (zwłaszcza A, B2, B12), a także kwasu foliowego. Produkt zawiera żywe kultury pożytecznych bakterii kefirowych, które hamują rozwój niekorzystnej flory bakteryjnej w jelitach.

Kefir 0% tłuszczuPiątnicy wyróżnia na tle innych tego typu produktów gładka, aksamitna konsystencja oraz doskonały smak. Może być spożywany samodzielnie oraz jako dodatek do dań obiadowych lub stanowić bazę do przyrządzenia pożywnych koktajli owocowych.

Serek Wiejski lekkidostępny jest w opakowaniu o gramaturze 150 g w cenie ok. 1,60 zł/szt oraz w wersji rodzinnej 500g w cenie 5,20 zł/szt. Kefir 0% tłuszczu znajdziemy na półce sklepowej w tradycyjnym kubku 400 g w cenie 1,50 zł/sz. Twaróg Wiejski lekki250 g w wygodnym kliniku z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania dostępny jest w cenie 3,80 zł/sz.

Leave a Reply