Poczuj tęczę smaków

Ciepłe dni to czas rozkoszowania się piękną pogodą i wspólnymi chwilami spędzonymi w gronie przyjaciół. Kalifornijskie wina Barefoot to idealne urozmaicenie pikniku, barbecue czy imprezy plenerowej. Wyjątkowe wina przyniosą pozytywną energię słonecznego wybrzeża Ameryki i wprowadzą w niepowtarzalną atmosferę zabawy.

Grono najbliższych przyjaciół, delikatna muzyka w tle i promienie słońca na skórze. To wyjątkowy czas relaksu w pogodne dni. Ciekawą atrakcją podczas pikniku czy barbecue może być wino i kolorowe koktajle, które współgrają z wieloma aromatycznymi potrawami. Wina Barefoot, prosto z kalifornijskiego wybrzeża, wprowadzą w wyjątkową atmosferę niezapomnianej imprezy na słonecznej plaży.

wina

Kalifornijskie wina Barefoot

Soczyste orzeźwienie

Owoce cytrusowe, morele i słodkie brzoskwinie to smaki, które zbliżają do atmosfery lata. Te niezwykłe aromaty kryją się w słodkim białym winie Barefoot Moscato.

Charakterystyczny, wyrazisty smak idealnie komponuje się z deserami i łagodnymi serami. Wino może być składnikiem orzeźwiającego koktajlu, w parze z sokiem z limonki. Może być także wykorzystane jako dopełnienie smaku słodkich babeczek, idealnych na piknik.
Cytrusowo-brzoskwiniowe aromaty znajdziemy także w półwytrawnym białym winie Barefoot Pinot Grigio, którego smak pasuje m.in. do dań z drobiu i owoców morza, które coraz częściej goszczą na imprezach w plenerze. Ponadto, w połączeniu z mlekiem kokosowym i ananasem może stworzyć niezwykły koktajl.

Aromat owoców leśnych

Jeżyny, maliny, wiśnie i czekolada to niezwykłe połączenie smaków półwytrawnego wina Barefoot Merlot. Aromatyczna kompozycja idealnie pasuje do przyrządzanej na grillu wołowiny i pieczonego drobiu. Ponadto, wino może być ciekawym składnikiem czekoladowego ciasta Brownie – wyjątkowego deseru na pikniku. Niewielka ilość Barefoot Merlot nada wypiekom niezwykłego charakteru.

Natomiast półwytrawne wino czerwone Barefoot Cabernet Sauvignon o aksamitnym aromacie porzeczki z nutą goździków i opiekanego dębu zadowoli bardziej wymagające podniebienia. Cabernet Sauvignon idealnie smakuje z grillowaną wołowiną i baraniną.
Tęcza smaków win Barefoot urozmaici każdą imprezę w plenerze, wprowadzając pozytywną energię, orzeźwienie i zabawę.

koktail

Kalifornijskie wina Barefoot

Orientacyjna  cena detaliczna win szczepowych Barefoot : 24,99 zł

Leave a Reply