Nowość w dekoracji wnętrz – ozdabiaj na kwadratowo

Kolorowa mozaika, mapa świata, łowicki haft, a może piracka skrzynia skarbów? Puzzlove pozwala na stworzenie dowolnej dekoracji z małych, samoprzylepnych kwadracików, dostępnych w 3 rozmiarach i 40 kolorach. Możesz wybrać jeden z ponad 300 gotowych wzorów lub stworzyć własną grafikę, idealnie dopasowaną do Twojego wnętrza, gustu i nastroju. Zabawę w dekorowanie czas zacząć!

dekoracja sciany 1

fot. Puzzlove

Wzory Puzzlove to dekoracje składające się z małych samoprzylepnych elementów. Kwadraty stworzone są z dwustronnej, odpornej na wilgoć i wodę, trzymającej się każdej powierzchni folii. Materiał jest certyfikowany i bezpieczny, dzięki czemu bez obaw możemy wykorzystać go w pokoju dziecięcym. Odporność na wilgoć sprawia, że dekoracje doskonale sprawdzają się także w narażonych na ciepło i parę ścianach w kuchni czy łazience. Ozdabiać możemy wszelkie powierzchnie, którym chcemy nadać innego, nowego i wyjątkowego charakteru. Lodówka, laptop, a nawet pozornie zwykłe okno mogą stać się elementem ozdobnym naszego wnętrza.

Nieograniczone możliwości

Puzzlove dekoracje zbudowane są z kwadratów dostępnych w 3 rozmiarach: 1,5×1,5 cm, 3×3 cm, 5×5 cm. Wśród 300 gotowych wzorów znajdziemy m.in. kolekcję modnego Folku, nowoczesne ikony, świetnie nadające się do łazienek motywy morskie, skierowane do dzieci zestawy Potworaków i Zwierzaków czy ponadczasowe dekoracje kwiatowe. Puzzlove w bardzo prosty sposób umożliwia także stworzenie własnej, jedynej w swoim rodzaju dekoracji. Na stronie internetowej marki dostępny jest panel do samodzielnego budowania wzorów. System, na podstawie naszej wizji, wylicza i wycenia kwadraty, których użyliśmy do wykonania wymarzonej grafiki.

dekoracja sciany 2

fot. Puzzlove

Zabawa do kwadratu

Kwadratowe dekoracje możemy zamontować zupełnie sami. Co więcej, bardzo dobrze się przy tym bawiąc! W zestawie znajdziemy komplet potrzebnych do wyklejenia grafiki kwadratów oraz instrukcję, ułatwiającą prawidłowe naniesienie dekoracji na powierzchnię.

Zakupiony i przyklejony wzór nie musi oznaczać końca zabawy w ozdabianie! Naszą naścienną grafikę możemy dowolnie rozbudowywać, rozwijając dekorację w kierunku naszej własnej wizji wnętrza.

Więcej informacji na stronie: www.puzzlove.pl
Ceny zestawów rozpoczynają się od 25 zł

Leave a Reply