
Słońca nadal jest mało, a jak już jest to najczęściej wtedy kiedy my jesteśmy w pracy, aby nie dać się nerwom wypróbuj nowy przepis!
Przepis jest prosty, zaczynamy od sportu i pompujemy endorfinę, czyli hormon szczęścia, następnie relaksująca kąpiel. Na koniec coś specjalnego: MUS JABŁKOWY Z MELISĄ!
autorstwa aktorki Moniki Mrozowskiej i Jej męża Macieja Szaciłło*
Składniki dla 2 osób:
4 twarde kwaśne jabłka
1 łyżeczka trzcinowego Cukru Królewskiego BIO
sok z połówki limonki
mała garść świeżej melisy
Dekoracja
trzcinowy Cukier Królewski BIO
2 plasterki limonki
2 listki melisy
Jabłka obieram ze skórki, kroję w małą kostkę i wrzucam do garnka. Dodaję sok z limonki oraz trzcinowy Cukier Królewski BIO i duszę, aż jabłka staną się miękkie. Następnie miksuję na jednolitą masę. Podaję z drobno pokrojoną melisą, w wysokich szklankach ozdobionych trzcinowym Cukrem Królewskim BIO, plasterkiem limonki i listkiem melisy.
*Przepis pochodzi z ksiązki „Fajna babka, ale ciacho” autorstwa Moniki Mrozowskiej – Szaciłło i Macieja Szaciłło.

Popraw sobie humor musem jabłkowym z melisą!