Drobiowa pokusa

Wędliny drobiowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. W przeciwieństwie do wieprzowiny, drób to mięso, które chętnie wybieramy i spożywamy go z roku na rok więcej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadzono do sprzedaży Kiełbasę siedlecką, Polędwicę delikatesową z fileta oraz Szynkę z kurczaka w plastrach dostępne w wygodnej porcji 100 gram.

Wędliny w praktycznym i nowoczesnym opakowaniu idealnie sprawdzą się w domu, można je zabrać ze sobą również do pracy. Niewielka porcjadopasowana jest do aktywnego trybu życia współczesnych konsumentów i pozwala im zjeść produkt w całości w ciągu jednego dnia. Wędliny w plastrach z serii Drobiowa pokusa zachowują świeżość przez 21 dni. Specjalista od drobiu, firma DROSED, wykorzystuje do ich produkcji jedynie własny, sprawdzony surowiec.

poledwica delikatesowa

(Polędwica delikatesowa firmy Drosed)

Wysokiej jakości wędliny, wyprodukowane z mięsa od zaufanych hodowców są nie tylko smaczne, ale też wyjątkowo delikatne. Podsuszana Kiełbasa siedlecka w plastrach o odpowiedniej grubości to idealny produkt na kanapki. 100 gram podsuszanego produktu otrzymano ze 120 gram mięsa drobiowego. Natomiast Polędwica delikatesowa z fileta kurczaka DROSED to wyjątkowo niskokaloryczna wędlina, która przypadnie do gustu osobom ceniącym lekkie, smaczne posiłki lub będącym na diecie.  Połowa porcji (50 g) polędwicy to jedynie 2% wskazanego dziennego spożycia (GDA) kalorii i zaledwie 0,5% dziennego zapotrzebowania na tłuszcze. Trzeci produkt, Szynka z kurczaka powstaje z mięsa z uda kurczaka. Ten soczysty drobiowy rarytas o apetycznym wyglądzie podniesie wartość odżywczą każdej kanapki.

Leave a Reply