Meble modułowe: design to zabawa

TETREES, nowa marka mebli modułowych z Polski, rzuca wyzwanie producentom szafek i półek tworzonych w milionowych kopiach. Ma zamiar podbić serca klientów meblami robionymi na zamówienie w przystępnych cenach, łatwym montażem i 10-dniową dostawą.

meble modulowe1

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

PIXERS, jeden z największych na świecie sklepów online z fototapetami i naklejkami, rozszerzył w tym tygodniu swoją ofertę o linię mebli modułowych TETREES. Nowy dział produktowy pozwala wcielić się w rolę projektanta i skonfigurować meble idealnie dopasowane do swoich potrzeb. W pierwszej kolejności do dyspozycji klientów oddano półki oraz szafki, które można personalizować kolorystycznie i rozmiarowo oraz komponować w dowolne układy.

meble modulowe2

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

Meble robione na zamówienie wiązały się do tej pory z dużym wydatkiem i długim czasem oczekiwania. Według ankiety przeprowadzonej przez TETREES wśród europejskich stolarni wynosi on średnio aż 6 tygodni. Z kolei kupując gotowe meble, klienci musieli się liczyć z ograniczonym wyborem i ich powszechnością w wielu domach. Zdaniem twórców TETREES przystępne ceny i personalizacja wcale nie muszą się wykluczać. Rozwiązaniem mają być zaś meble modułowe, które umożliwiają tworzenie nawet skomplikowanych kompozycji, są łatwe w personalizacji i montażu oraz pasują do większości wnętrz.

meble modulowe3

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

“Piękne, praktyczne, dostosowane do moich potrzeb i w cenie jak z IKEA”. Tak odpowiedzieli klienci PIXERS na pytanie o to, jak powinny wyglądać wymarzone meble. – Przez wiele miesięcy zastanawialiśmy się jak to połączyć i w końcu postawiliśmy na meble modułowe wyjaśnia ideę nowej marki Maciej Białek, CEO TETREES.

meble modulowe4

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

Jak zaznaczają twórcy, nazwa mebli, która nawiązuje do znanej gry, nie została wybrana przypadkowo. – Chcieliśmy pokazać w ten sposób, że design to zabawa i podkreślić w jak wiele różnych kompozycji można ułożyć nasze meble – tłumaczy Białek. – Nawet samo zamawianie naszych mebli przypomina bardziej grę niż zakupy – dodaje. Konfigurator dostępny na stronie pozwala stworzyć meble w kilkudziesięciu kolorach i rozmiarach, a następnie zestawić je ze sobą w dowolne kompozycje i sprawdzić jak będą się prezentować na wizualizacji jeszcze przed złożeniem zamówienia. Cały proces zamyka się w zaledwie 5 minutach.

meble modulowe5

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

Sprzedaż mebli rozpocznie się w pierwszej połowie października, ale już teraz można zapisać się na listę oczekujących i zdobyć bon o wartości 50€ na pierwsze zakupy. W sklepie w pierwszej kolejności będzie można zamówić półki i szafki, ale twórcy już zapowiadają, że do końca roku uzupełnią ofertę m.in. o stoły i stoliki. – W PIXERS nauczyliśmy się, że klienci są najlepszym źródłem inspiracji i pomysłów. Startujemy z dwoma produktami, na które jest największe zapotrzebowanie i zgodnie z sugestiami klientów będziemy systematycznie powiększać ofertę – zaznacza Białek.

meble modulowe6

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

Meble TETREES są dostarczane na terenie całej Europy i objęte 365-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Pod koniec przyszłego roku sklep planuje rozszerzyć obszar wysyłki o kolejne kraje, w tym Stany Zjednoczone i Brazylię. PIXERS zainwestował w rozwój nowej marki milion dolarów i nie wyklucza dalszych inwestycji, także z udziałem zewnętrznych inwestorów. Nad rozwojem obu marek będzie czuwać ten sam zespół.

meble modulowe7

TETREES - Meble Modułowe z PIXERS

Leave a Reply