Margaryna Bielska – mistrzyni kremów i mas tortowych!

Sezon owocowy to doskonała okazja, by podjąć próbę przygotowania kremu idealnego. Nic nie komponuje się tak dobrze ze słodkimi truskawkami czy borówkami z własnej działki, jak puszysta masa lub aksamitny krem na rozpływającym się w ustach cieście.

Kluczowym składnikiem, zapewniającym stabilną strukturę i gładkość wielu rodzajom kremów jest tłuszcz dobrej jakości – masło lub margaryna, stosowane w zależności od upodobań kulinarnych. Najlepiej sięgnąć po taki, którego recepturę skomponowali profesjonaliści specjalnie do mas tortowych i kremów.

Margaryna Bielska Zakładów Tłuszczowych „Bielmar” to pełnotłusta (80%) margaryna kulinarna, opracowana we współpracy z zakładami cukierniczymi. Starannie wyselekcjonowane oleje i tłuszcze roślinne dobrano tak, by ilość powietrza, która może być wtłoczona i zatrzymana w kremie podczas jego ubijania, była jak największa. Bielska bardzo dobrze i szybko się napowietrza, a przygotowany z niej krem jest puszysty i delikatny.

Naturalnie ukwaszone mleko to sekretny i unikalny składnik margaryny Bielskiej. Jego dodatek nadaje produktowi charakterystyczny, świeży mleczny aromat, wyczuwalny w kremach i wypiekach. Producent kupuje mleko w certyfikowanych, regionalnych mleczarniach, a cały proces ukwaszania jest przeprowadzany na miejscu w zakładzie Spółki „Bielmar”, pod kontrolą laboratorium mikrobiologicznego.

Dzięki wysokiemu reżimowi higienicznemu produkcji i stałej kontroli jakości, margaryny „Bielmaru” mają 90-dniowy okres przydatności do spożycia. Wypracowany proces technologiczny pozwala wytwarzać je bez stosowania konserwantów.

Słodka inspiracja
Bielska doskonale sprawdzi się jako podstawa domowych kremów do tart z owocami, truskawkowych babeczek oraz tortów z masami na bazie owoców cytrusowych i egzotycznych.

Metryczka produktu:
Producent: Zakłady Tłuszczowe „Bielmar”
Produkt: Margaryna Bielska (kostka 250 g)
Cena det.: ok. 2,20 zł

Bielska babeczka small

Leave a Reply