Przyprawa do przetworów z warzyw

Kolorowe pikle, marynowane sałatki z dorodnych warzyw i obowiązkowo grzybki w occie. Pyszne, zdrowe i zawsze pod ręką. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do potraw, zimna zakąska czy składnik sałatek i dań mięsnych. Z myślą o smakoszach domowych przetworów Galeo przygotowało specjalistyczną Przyprawę do marynowania warzyw i grzybów, która zawiera unikalną kompozycję przypraw i ziół.

Przyprawa do marynowania warzyw i grzybów GALEO to pierwszy tego typu produkt na rynku. Mieszankę tworzy oryginalna kompozycja aromatycznych przypraw, ziół i dodatków smakowych będących podstawowym składnikiem zalewy octowej. Unikalna receptura mieszanki gwarantuje doskonały smak przetworów zarówno warzywnych jak i na bazie grzybów. Opakowanie wystarcza do przygotowania 2,5 l zalewy z wody i octu.

marynowania grzybow warzyw CMYK

(Przyprawa do marynowania warzyw i grzybów Galeo)

Przyprawa do marynowania warzyw i grzybów GALEO została oparta wyłącznie o naturalne składniki, bez dodatku glutaminianu sodu i innych wzmacniaczy smaku oraz konserwantów. O doskonałym smaku tej kompozycji decydują czarna i biała gorczyca, kolendra, ziele angielskie, liść laurowy i owoc jałowca. Goździki, pieprz czarny i koper sprawiają natomiast, że mieszanka do marynowania GALEO zyskuje unikalny charakter a marynaty przyrządzone z jej udziałem, oryginalny, wyrazisty smak.

Marynowane warzywa i grzyby polecane są jako zimne zakąski zaostrzające apetyt lub dodatki do mięs, wędlin czy sałatek.

Rekomendowana cena – 1,09 zł. Opakowanie wystarcza do przygotowania 2,5 l zalewy z wody i octu.

Leave a Reply