Puszyste, słodkie i niepowtarzalne

Babeczki to jedno z tych ciast, których pieczenie sprawia przyjemność całej rodzinie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jako produkty proste i niezwykle szybkie w przygotowaniu, są doskonałą propozycją dla współczesnej mamy, która może zaprosić do kuchni dzieci, by razem z nimi cieszyć się pieczeniem niezwykłych słodkości.

Marka Gellwe ma w swojej ofercie trzy mieszanki do przygotowania babeczek, z których każda wystarcza do upieczenia 10 dużych, smacznych muffinów. Babeczki mocno czekoladowe kuszą specjalnie dobranymi do ich receptury kawałkami białej i ciemnej czekolady, które nie rozpływają się w trakcie pieczenia, dzięki czemu babeczki są niezwykle efektowne, a przy tym wilgotne, pyszne i naprawdę mocno czekoladowe. Ponieważ ich przygotowanie łącznie z pieczeniem trwa jedynie 20 minut, są doskonałe jako szybki deser dla niezapowiedzianych gości, do kawy z przyjaciółmi lub na dziecięce przyjęcia.

Babeczki z kawałkami czekolady i lukrem to z kolei propozycja dla prawdziwych koneserów. Jasne puszyste ciasto w połączeniu z dużymi kawałkami ciemnej czekolady tworzy niezapomniany duet, który zadowala nawet najbardziej wybrednego miłośnika łakoci. Udekorowane lukrem, elegancko prezentują się na stole jako idealny deser w trakcie rodzinnych uroczystości lub spotkań w gronie przyjaciół.

babeczki Gellwe

(Mieszanka do pieczenia babeczek firmy Gellwe)

Słodkie babeczki z jagodami to akcent gorącego lata w naszej kuchni. Niepowtarzalny smak i aromat zapewniają babeczkom liofilizowane jagody, które po kilkuminutowym nasączeniu wodą wyglądają i smakują jak świeżo zerwane, nie tracąc swoich wartości i naturalnego aromatu. To właśnie dlatego podczas pieczenia babeczek w całym domu unosi się wspaniały zapach świeżych owoców.
Babeczki marki Gellwe to idealna propozycja – na co dzień i od święta. Mieszanki do ich przygotowania powstały na bazie surowców najwyższej jakości, bez konserwantów i barwników, dzięki czemu babeczki są wyjątkowo smaczne, a ich przygotowanie proste i szybkie. W każdym kartoniku oprócz mieszanki do wypieku ciasta i dodatków – czekolady białej i ciemnej, jagód czy lukru, znajdują się także wygodne papierowe foremki (papilotki).
Babeczki Gellwe dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej 6,10 PLN.

Leave a Reply